Bergama Belediyesinden "Hoş Geldin Bebeğim" hediyesi
Bergama Belediyesi, Bergama nüfusuna kayıtlı Bergama Devlet Hastanesi'nde doğan her çocuğa "Hoş Geldin Bebeğim" hediyesi takdim ediyor.
![Bergama Belediyesinden "Hoş Geldin Bebeğim" hediyesi](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/09/bergama-belediyesinden-hos-geldin-bebegim-hediyesi.jpg)
22 Eylül 2023 - 22:40
Bergama Belediye’sinin sosyal belediyecilik anlayışı gereği bebek sahibi olan ailelere özel olarak hayata geçirdiği projesi “Hoş Geldin Bebeğim” de 300’den fazla aileye hediye paketi verildi.
Bergama Devlet Hastanesi’nde doğum yapmış ebeveynlerin sevincine ortak olunan hizmette yenidoğan bebeğin ihtiyacı olan 10 parça ürün hediye ediliyor. Hayata gözlerini açan Bergama’nın bebeklerine hediye verilmesi amacıyla başlatılan, Bergama Devlet Hastanesi’nde doğum yapmış tüm ailelere verilen set ile doğum zamanı artan masraflara destek amaçlanıyor. Paket içeriğinde bebek uyku seti, zıbın takımı, müslin örtü, şampuan, bebek bezi ve ıslak mendil bulunuyor.
BAŞKAN KOŞTU’DAN AİLE VE BEBEĞE MEKTUP
Paketlerin içerisinde Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun bebeklerin ailesi için yazdığı şu mektup bulunuyor: "Sevgili Yavrumuzun Kıymetli Anne ve Babası, Ailenize yeni katılan evladınızın yaşattığı mutluluk ve heyecanınızı paylaşıyor, bebeğinizi sağlıklı, güzel günlerde büyütmenizi diliyorum. Dünyaya gelen her bebek geleceğimiz için birer umut kaynağıdır. Bergama Belediyesi olarak amacımız, geleceğimizin umudu olan, sizlerin özveriyle yetiştirdiğiniz çocuklarımıza layık bir Bergama’da hep birlikte yaşamak. Yüce Rabbim yavrumuzun bahtını açık, ailesine, ülkesine ve tüm insanlığa hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin ve Sevgili Bebek, bu eşsiz kent her zaman senin yanında olacak. Tüm dileğimiz senin iyi bir geleceğe sahip olman. İyi ki geldin, iyi ki Bergama’da doğdun! Seni çok seviyoruz."![Bakırçay Bölge Gazetesi](https://www.mahalligundem.com/images/1111/109/_bakircay_gazetesi_.jpg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR