Bergama 2. Etap TOKİ konutları kura çekilişi yapıldı
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu: "İlk etap TOKİ konutlarımızın inşaatlarını kısa sürede tamamladık. Hak sahiplerine teslim ettik. Şimdi sırada 2. Etap konutlarımızın inşaatı var"
![Bergama 2. Etap TOKİ konutları kura çekilişi yapıldı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/03/bergama-2-etap-toki-konutlari-kura-cekilisi-yapildi.jpeg)
14 Mart 2023 - 13:34
İZMİR- Bergama'nın en gözde yerinde inşa edilen ilk etap 274 adet TOKİ konutları ardından, 2. Etap 1000 adet TOKİ Konutları içinde kura çekiliş töreni yapıldı. Çekiliş ile birlikte konutların hak sahipleri belirlenmiş oldu.
TOKİ tarafından noter huzurunda canlı olarak yapılan kura çekiliş törenine Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve vatandaşlar katıldı.
Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hemşehrilerimize sözünü verdiğimiz projelerimizi tek tek yerine getiriyoruz. Bu sözlerimizden birisi de TOKİ Konutları idi. Bergama'mızı ilk defa TOKİ Konutları ile tanıştırdık. İlk etap 274 adet TOKİ konutunu şehrimizin en gözde yerinde inşa ederek, hak sahiplerine teslim ettik. Bergama'mızda talep olması nedeniyle 2. Etap içinde hemşehrilerimize söz vermiştik. Şimdi 2. Etap da 1000 adet daha konut inşa ederek, hak sahiplerine teslim edeceğiz. Bugün kura çekilişi yapılan konutlarımızın inşaatına en kısa sürede başlayacağız. Hemşehrilerimize hayırlı olsun" dedi.
TOKİ tarafından noter huzurunda canlı olarak yapılan kura çekiliş törenine Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve vatandaşlar katıldı.
Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hemşehrilerimize sözünü verdiğimiz projelerimizi tek tek yerine getiriyoruz. Bu sözlerimizden birisi de TOKİ Konutları idi. Bergama'mızı ilk defa TOKİ Konutları ile tanıştırdık. İlk etap 274 adet TOKİ konutunu şehrimizin en gözde yerinde inşa ederek, hak sahiplerine teslim ettik. Bergama'mızda talep olması nedeniyle 2. Etap içinde hemşehrilerimize söz vermiştik. Şimdi 2. Etap da 1000 adet daha konut inşa ederek, hak sahiplerine teslim edeceğiz. Bugün kura çekilişi yapılan konutlarımızın inşaatına en kısa sürede başlayacağız. Hemşehrilerimize hayırlı olsun" dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR