Bayraklılı kadınlardan söz: Bu seçimi biz kazanacağız
Bayraklı sahilinde bir araya gelen parti üyesi 300 kadın ellerindeki Türk bayrağı ve CHP bayraklarıyla baharın gelişini kutlarken, ilk olarak Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kullandığı...
![Bayraklılı kadınlardan söz: Bu seçimi biz kazanacağız](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/04/bayraklili-kadinlardan-soz-bu-secimi-biz-kazanacagiz.jpg)
01 Nisan 2023 - 20:38
14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde saha çalışmalarını hızlandıran CHP Bayraklı ilçe örgütü, baharın müjdecisi Marteniçka bilekliklerini ağaçlara asarak dilek tuttu.
Yüzlerce kadının coşkuyla baharı karşılayarak seçimde başarı sözü verdiği etkinlikte konuşan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “Bu seçimi kadınlarımız kazanacak, halkımız kazanacak” dedi. İlçe Başkanı Didem Gültekin ise, “13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte ülkemizde huzuru, refahı, barışı, bereketi hep birlikte yaşayacağız. Kadınlarımızla birlikte söz veriyoruz” diye konuştu.Bayraklı sahilinde bir araya gelen parti üyesi 300 kadın ellerindeki Türk bayrağı ve CHP bayraklarıyla baharın gelişini kutlarken, ilk olarak Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kullandığı Marteniçka bilekliklerini de ağaçlara asarak dilek tuttu, seçimde başarı sözü verdi. Etkinliğe CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, CHP il ve ilçe yöneticileri, partililer ile vatandaşlar katıldı.
BİRLİKTE KAZANACAĞIZ
CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “Bu seçimin nasıl sonuçlanacağını belirleyecek olan kadınlarımızdır. Bu seçimi Bay Kemal kazanacak! Kadınlarımız kazanacak, halkımız kazanacak, hep birlikte kazanacağız. Size söz yine baharlar gelecek” dedi.
SÖZ VERİYORUZ!
CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Biz umudun adıyla yola çıktık ve Bayraklılı kadınlarımızla söz veriyoruz… 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yolunda bu ülkeye huzur, refah, bereket, barış gelecek ve aydınlık yarınlara hep birlikte ulaşacağız. Birliği, beraberliği, barışı, huzuru simgeleyen Marteniçka bilekliklerimizi ağaçlara bağladık ve bize şans getirmesini diledik” dedi.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR