Bayraklı'nın tesisleri yılbaşına hazır

Bayraklı Belediyesinin her gün yüzlerce konuğu ağırlayan sosyal tesisleri yılbaşı gecesini de keyifli hale getirecek...

Bayraklı'nın tesisleri yılbaşına hazır
28 Aralık 2021 - 13:19
Bayraklı Belediyesinin her gün yüzlerce konuğu ağırlayan sosyal tesisleri yılbaşı gecesini de keyifli hale getirecek. Hazırlanan özel yemekler ve canlı müzik sunumları, yılın stresini atmak isteyen vatandaşlara eğlenceli bir akşam yaşatacak. Başkan Sandal “Zorlu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılı umutla karşılamak için sosyal tesislerimize bekliyoruz” dedi.
 
HER TESİSTE AYRI PROGRAM
Modern kafe ve restoranlarıyla sosyal yaşama renk katan Bayraklı Belediyesi sosyal tesisleri, yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamladı. En çok tercih edilen tesisler arasında yer alan Havuz Kafe Restoran, Teras Kafe Restoran, Körfez Kafe Restoran, Değirmen Kafe ve Çınar Kafe için özel programlar oluşturuldu. Leziz yemekler ve canlı müzik eşliğinde 2022’yi karşılamaya hazırlanan sosyal tesisler, konuklarına keyifli bir yılbaşı akşamı yaşatacak. Rezervasyon için detaylı bilgi 0552 828 17 14 numaralı telefondan alınabilecek.
 
“DİLEĞİMİZ HUZUR VE SAĞLIK”
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Zorlu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılı umutla karşılamak için tüm vatandaşlarımızı sosyal tesislerimize bekliyoruz. Tesislerimiz için sabit menüler hazırlamadık. Herkes istediği tesiste, bütçesine göre eğlenebilir. 2022’nin tüm yurttaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Serkan Altunorak, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin kadrosuna katılıyor!
Serkan Altunorak, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin kadrosuna...
PEUGEOT, SUV 2008 modeliyle de B-SUV'un şampiyonu oldu!
PEUGEOT, SUV 2008 modeliyle de B-SUV’un şampiyonu oldu!