Bayraklı'nın tesisleri yılbaşına hazır
Bayraklı Belediyesinin her gün yüzlerce konuğu ağırlayan sosyal tesisleri yılbaşı gecesini de keyifli hale getirecek...
![Bayraklı'nın tesisleri yılbaşına hazır](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/12/bayrakli-nin-tesisleri-yilbasina-hazir.jpeg)
28 Aralık 2021 - 13:19
Bayraklı Belediyesinin her gün yüzlerce konuğu ağırlayan sosyal tesisleri yılbaşı gecesini de keyifli hale getirecek. Hazırlanan özel yemekler ve canlı müzik sunumları, yılın stresini atmak isteyen vatandaşlara eğlenceli bir akşam yaşatacak. Başkan Sandal “Zorlu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılı umutla karşılamak için sosyal tesislerimize bekliyoruz” dedi.
HER TESİSTE AYRI PROGRAM
Modern kafe ve restoranlarıyla sosyal yaşama renk katan Bayraklı Belediyesi sosyal tesisleri, yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamladı. En çok tercih edilen tesisler arasında yer alan Havuz Kafe Restoran, Teras Kafe Restoran, Körfez Kafe Restoran, Değirmen Kafe ve Çınar Kafe için özel programlar oluşturuldu. Leziz yemekler ve canlı müzik eşliğinde 2022’yi karşılamaya hazırlanan sosyal tesisler, konuklarına keyifli bir yılbaşı akşamı yaşatacak. Rezervasyon için detaylı bilgi 0552 828 17 14 numaralı telefondan alınabilecek.
“DİLEĞİMİZ HUZUR VE SAĞLIK”
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Zorlu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılı umutla karşılamak için tüm vatandaşlarımızı sosyal tesislerimize bekliyoruz. Tesislerimiz için sabit menüler hazırlamadık. Herkes istediği tesiste, bütçesine göre eğlenebilir. 2022’nin tüm yurttaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.
HER TESİSTE AYRI PROGRAM
Modern kafe ve restoranlarıyla sosyal yaşama renk katan Bayraklı Belediyesi sosyal tesisleri, yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamladı. En çok tercih edilen tesisler arasında yer alan Havuz Kafe Restoran, Teras Kafe Restoran, Körfez Kafe Restoran, Değirmen Kafe ve Çınar Kafe için özel programlar oluşturuldu. Leziz yemekler ve canlı müzik eşliğinde 2022’yi karşılamaya hazırlanan sosyal tesisler, konuklarına keyifli bir yılbaşı akşamı yaşatacak. Rezervasyon için detaylı bilgi 0552 828 17 14 numaralı telefondan alınabilecek.
“DİLEĞİMİZ HUZUR VE SAĞLIK”
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Zorlu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılı umutla karşılamak için tüm vatandaşlarımızı sosyal tesislerimize bekliyoruz. Tesislerimiz için sabit menüler hazırlamadık. Herkes istediği tesiste, bütçesine göre eğlenebilir. 2022’nin tüm yurttaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai