Bayraklı Belediyesi'nden Geleceğe Yatırım: LGS ve YKS'ye Hazırlık Kursları için Sınav Yapıldı!

Bayraklı Belediyesi, eğitime destek vermeye devam ediyor. Sosyal Etkinlik Merkezi'nde 2024-2025 eğitim-öğretim yılında ücretsiz LGS ve YKS hazırlık kursları için bin 100 öğrenci kabul sınavı yaptı. Sınavda başarılı olan öğrenciler, hayallerindeki okullara giden yolda önemli bir adım atacak.

Bayraklı Belediyesi'nden Geleceğe Yatırım: LGS ve YKS'ye Hazırlık Kursları için Sınav Yapıldı!
02 Haziran 2024 - 14:10

Bayraklılı öğrencilerin sınav heyecanı

Eğitim alanındaki yatırımları ve başarılarıyla fark yaratan Bayraklı Belediyesi, 2024-2025 eğitim-öğretim yılında Sosyal Etkinlik Merkezi’nde ücretsiz eğitim görecek yeni öğrenciler için kurum kabul sınavı yaptı. LGS ve YKS hazırlık kursları için toplam bin 100 öğrencinin katıldığı sınavda başarılı olanlar, yeni dönemde merkezden ücretsiz eğitim alma hakkı kazanacak. Başkan İrfan Önal, “Çocuklarımızı, gençlerimizi imkanlarımız dahilinde her alanda desteklemeye devam edeceğiz” dedi.


Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nde önümüzdeki eğitim öğretim yılı için kurum kabul sınavı düzenlendi.

İki aşamalı sınava toplam bin 100 öğrenci katıldı. Yeni sezonda da 7’nci, 8’inci, 11’inci ve 12’nci sınıflara alım yapılacağı belirtildi. Sınavda başarılı olan öğrenciler, ücretsiz LGS ve YKS’ye hazırlık kurslarına katılma hakkı kazanacak. Öğrenciler, konuyla ilgili detaylı bilgiye 0232 935 0 335 numaralı telefon numarasından ulaşabilecek.
 

HER ZAMAN DESTEKLEYECEĞİZ

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Bayraklı’da sosyal etkinlik merkezimiz aracılığıyla çocuklarımızı hayal ettikleri okullarda eğitim alabilmeleri için ücretsiz olarak LGS ve YKS’ye hazırlıyoruz. Onların başarıları bizi mutlu etmeye yetiyor. Tüm öğrencilerimize eğitim hayatında başarılar diliyorum. Her zaman gençlerimizin destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça'ya Ücretsiz Gemi Turu
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça’ya...