Başkan Sandal'dan kadın çalışanlara karanfil
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla belediyedeki kadın çalışanları ziyaret etti.
![Başkan Sandal'dan kadın çalışanlara karanfil](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/03/baskan-sandal-dan-kadin-calisanlara-karanfil.jpeg)
08 Mart 2022 - 10:27
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla kadın çalışanlara karanfil takdim etti. Belediye binasında birimleri tek tek gezerek kadın personelle bir araya gelen Başkan Sandal, “Hayatın her alanında kadınların olmasını cumhuriyetin teminatı olarak görüyoruz. Türk kadınının gücü her şeyi başarmaya yeter. Kadınların sosyal hayatın bir parçası olması için elimizden gelen çabayı sonuna kadar gösteriyoruz. Her zaman yanınızdayız” dedi.
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla belediyedeki kadın çalışanları ziyaret etti. Tüm birimleri tek tek gezen Sandal, kadın personele karanfil armağan etti. Başkan Sandal’a teşekkür eden kadın çalışanlar, hatıra fotoğrafı çektirdi.
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Başkan Sandal, "8 Mart, eşit haklar için eylem yapan 40 bin kadın dokuma işçisinden 120'sinin yanarak can verdiği gündür. O nedenle biz kadınlarımızın gerek iş, gerekse sosyal yaşamda eşit ve saygın mücadelelerinin her zaman yanındayız. Kadınlarımızın hayatın her alanında olmasını, iş dünyasında, siyasette olmasını cumhuriyetin teminatı olarak kabul ediyoruz. Türk kadının gücü istedikleri noktaya gelmeye yeterli bir güçtür. Kadınları yaşamın göbeğine, siyasetin, işin, sanatın, kültürün odağına almak lazım. Bu da ancak kadının kendi iradesiyle gerçekleşebilir. Biz de belediye olarak her zaman üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz” diye belirtti.
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla belediyedeki kadın çalışanları ziyaret etti. Tüm birimleri tek tek gezen Sandal, kadın personele karanfil armağan etti. Başkan Sandal’a teşekkür eden kadın çalışanlar, hatıra fotoğrafı çektirdi.
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Başkan Sandal, "8 Mart, eşit haklar için eylem yapan 40 bin kadın dokuma işçisinden 120'sinin yanarak can verdiği gündür. O nedenle biz kadınlarımızın gerek iş, gerekse sosyal yaşamda eşit ve saygın mücadelelerinin her zaman yanındayız. Kadınlarımızın hayatın her alanında olmasını, iş dünyasında, siyasette olmasını cumhuriyetin teminatı olarak kabul ediyoruz. Türk kadının gücü istedikleri noktaya gelmeye yeterli bir güçtür. Kadınları yaşamın göbeğine, siyasetin, işin, sanatın, kültürün odağına almak lazım. Bu da ancak kadının kendi iradesiyle gerçekleşebilir. Biz de belediye olarak her zaman üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz” diye belirtti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai