Başkan Koştu: Bergama'yı muhtarlarımızla yeniden inşa ediyoruz
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Bergama’nın muhtarlarıyla buluştu.
![Başkan Koştu: Bergama'yı muhtarlarımızla yeniden inşa ediyoruz](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/10/baskan-kostu-bergama-yi-muhtarlarimizla-yeniden-insa-ediyoruz.jpeg)
19 Ekim 2023 - 21:59
BAŞKAN KOŞTU MUHTARLARLA BULUŞTU
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Bergama’nın muhtarlarıyla buluştu. Kleopatra Güzellik Ilıcası Sosyal Tesisleri’nde tüm muhtarlarla yemekte buluşan Hakan Koştu, “Demokrasimizin temel taşı, mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız muhtarlarımızın gününü kutluyorum. 137 mahallemiz ile Türkiye’nin en çok mahallesi olan ilçelerinden biri olmamız ne kadar çok muhtarımızla gönül bağımızın olduğunu da gösteriyor. Yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarlarımız bulundukları mahallelerde yol arkadaşımız olarak belediyemizin hizmetlerini yürütmesini sağlıyor, vatandaşla aramızda köprü vazifesi görüyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş yıldönümünde Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için yürütülen tüm çalışmalarda yaptıkları hizmetleriyle muhtarlarımızı tebrik ediyor, geleceğin Türkiye’sini geleceğin Bergama’sını hep birlikte inşa edeceğimize yürekten inanıyorum” dediBergama’nın 137 mahallesinde tüm muhtarlarla birlikte gece gündüz demeden hizmetlerine devam ettiklerini belirten Hakan Koştu “Bergama’mızın yeniden inşasını yaptığımız, her noktasına hizmet götürdüğümüz 4.5 yıl boyunca bizimle dertlenen, hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan yol arkadaşlarımız muhtarlarımızın destek ve katkılarını önemsiyor, geleceğin Bergama’sını hep birlikte inşa ediyoruz. Gençlerimizin eğlenceli vakit geçirebilmesi için birçok köyümüze halı saha ve basketbol sahaları kazandırdık. Üretim yollarımızın yaz kış bakımlarını yapıyor yangınlara karşı önlemlerimizi alıyoruz. Dönemi başlayan zeytin hasadında çiftçilerimiz ve halkımız zeytinliklerine ve tarlasına daha rahat ulaşması için çalışıyor bölgemizdeki tüm eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Muhtarlarımızın tüm taleplerini dinliyor, en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyor hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.
Yemeğin ardından Bergama Muhtarlar Derneği ve Bergama Seçilmiş Faal Muhtarlar Derneği temsilcileri de Bergama Belediye başkanı Hakan Koştu’yu makamında ziyaret ederek teşekkür ziyaretinde bulundular.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR