Başkan Konya'nın Ramazan Bayramı mesaisi
Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Konya, “Tıpkı bugün olduğu gibi 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde bizlere güvenen hemşehrilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız” dedi.
![Başkan Konya'nın Ramazan Bayramı mesaisi](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/baskan-konya-nin-ramazan-bayrami-mesaisi.jpg)
10 Nisan 2024 - 19:27
Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Konya, “Tıpkı bugün olduğu gibi 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde bizlere güvenen hemşehrilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız” dedi.Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Ramazan Bayramı’nın ilk gününe yoğun mesai ile başladı. Bayram namazını kılan Başkan Konya, namaz sonrasında vatandaşlarla bayramlaştı. Daha sonra Sarayköy Belediyesi’ndeki personelle bayramlaşan Başkan Konya, “Memleketimize hizmet etme noktasında kenetlenip, hemşehrilerimize hak ettikleri hizmet ile buluşturacağız. Bayram tatilinde de işimizin başında olacağız. Birimlerimizde nöbetçi ekiplerimizle belediyemizin çalışmaları devam edecek.Belediye hizmetlerini devam ettirecek olan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor; kazasız, belasız hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.
POLİS HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI
Başkan Konya, bayramlaşmanın ardından Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Atatürk Parkında düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı. İlçe Emniyet Müdür Vekili Tayfun Ercan’nın Atatürk Anıtına çelenk sunmasının ardından tüm şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu akabinde İstiklal Marşı okundu.
KOLLUK KUVVETLERİNE ZİYARET
İlçe şehitliğini ziyaret eden Başkan Konya, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Arslan ve CHP İlçe Başkanı Mesut Efe ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve İlçe Jandarma Komutanlığına giderek kolluk güçlerinin Ramazan bayramlarını tebrik etti.
İLÇE ÖRGÜTÜ İLE BAYRAMLAŞMA
Saat 16.00’da CHP Sarayköy İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma programı düzenlendi. Programa CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP İlçe Başkanı Mesut Efe, Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, üyeler ve vatandaşlar katıldı. Bayramlaşma programına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Çavuşoğlu ve Belediye Başkanı Konya ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Ramazan Bayramının ilk gününü hemşehrileri ile birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Konya, "Birlik ve beraberliğimizin temsilcisi mübarek Ramazan ayını tamamlamanın huzurunu yaşarken; şimdi bayram coşkusunu paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramı’nın güzelliğiyle kesişen şanlı Türk Emniyet Teşkilatımızın 179. kuruluş yıl dönümünü de kutlayarak emniyet mensuplarımız ile bir araya geldik. Tıpkı bugün olduğu gibi 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde bizlere güvenen hemşehrilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Daha yaşanabilir, huzurlu ve mutlu bir Sarayköy için ilçemizin dört bir köşesine eşit hizmet götüreceğiz. Memleketimize en iyi hizmeti etme yolunda birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR