Başkan Konya'nın Ramazan Bayramı mesaisi

Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Konya, “Tıpkı bugün olduğu gibi 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde bizlere güvenen hemşehrilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız” dedi.

Başkan Konya'nın Ramazan Bayramı mesaisi
10 Nisan 2024 - 19:27

Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Konya, “Tıpkı bugün olduğu gibi 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde bizlere güvenen hemşehrilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız” dedi. 

Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Ramazan Bayramı’nın ilk gününe yoğun mesai ile başladı. Bayram namazını kılan Başkan Konya, namaz sonrasında vatandaşlarla bayramlaştı. Daha sonra Sarayköy Belediyesi’ndeki personelle bayramlaşan Başkan Konya, “Memleketimize hizmet etme noktasında kenetlenip, hemşehrilerimize hak ettikleri hizmet ile buluşturacağız. Bayram tatilinde de işimizin başında olacağız. Birimlerimizde nöbetçi ekiplerimizle belediyemizin çalışmaları devam edecek.Belediye hizmetlerini devam ettirecek olan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor; kazasız, belasız hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.


POLİS HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

Başkan Konya, bayramlaşmanın ardından Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Atatürk Parkında düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı. İlçe Emniyet Müdür Vekili Tayfun Ercan’nın Atatürk Anıtına çelenk sunmasının ardından tüm şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu akabinde İstiklal Marşı okundu. 


KOLLUK KUVVETLERİNE ZİYARET

İlçe şehitliğini ziyaret eden Başkan Konya, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Arslan ve CHP İlçe Başkanı Mesut Efe ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve İlçe Jandarma Komutanlığına giderek kolluk güçlerinin Ramazan bayramlarını tebrik etti.  

İLÇE ÖRGÜTÜ İLE BAYRAMLAŞMA
Saat 16.00’da CHP Sarayköy İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma programı düzenlendi. Programa CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP İlçe Başkanı Mesut Efe, Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, üyeler ve vatandaşlar katıldı. Bayramlaşma programına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Çavuşoğlu ve Belediye Başkanı Konya ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Ramazan Bayramının ilk gününü hemşehrileri ile birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Konya, "Birlik ve beraberliğimizin temsilcisi mübarek Ramazan ayını tamamlamanın huzurunu yaşarken; şimdi bayram coşkusunu paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramı’nın güzelliğiyle kesişen şanlı Türk Emniyet Teşkilatımızın 179. kuruluş yıl dönümünü de kutlayarak emniyet mensuplarımız ile bir araya geldik. Tıpkı bugün olduğu gibi 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde bizlere güvenen hemşehrilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Daha yaşanabilir, huzurlu ve mutlu bir Sarayköy için ilçemizin dört bir köşesine eşit hizmet götüreceğiz. Memleketimize en iyi hizmeti etme yolunda birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
0-4 Yaş Arası Çocuk Sahibi Annelere Ücretsiz Ulaşım!
0-4 Yaş Arası Çocuk Sahibi Annelere Ücretsiz Ulaşım!
Uluslararası İletişim Günleri'nde "Dijital Eşitsizlik ve Veri Sömürgeciliği" konuşuldu
Uluslararası İletişim Günleri'nde “Dijital Eşitsizlik ve Veri...