AVIS'e "Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı" Ödülü

Araç kiralama sektörünün lider şirketi Avis, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020’de, halkın oylarıyla “Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı” seçildi.

AVIS'e "Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı" Ödülü
26 Mart 2021 - 18:17
Araç kiralama sektörünün lider şirketi Avis, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020’de, halkın oylarıyla “Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı” seçildi.

Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren, En İyisi Kirala, Avis ile Kirala” sloganıyla müşterileriyle buluşan Avis, Türkiye'de en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini yaşatmak hedefiyle 47 yıldır yenilikçi uygulamalara imza atıyor. Avis, sektörde yaptığı öncü çalışmalar, müşterisine sunduğu güven, marka bilinirliği, sosyal sorumluluk faaliyetleri, iletişim ve reklam çalışmalarındaki beğeni ve farklılaşma gibi birçok kriterin değerlendirilmesiyle halk jürisi tarafından ödüllendirilerek The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020’de “Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı” seçildi. 

Online olarak yayınlanan ödül töreninde, ödülü Akademetre Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halil İbrahim Zeytin’den alan Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, “Avis, bu sektörü başlatan marka olarak, yıllardır müşterileriyle yol arkadaşlığı yapıyor ve büyük bir paydaş ekosistemiyle hizmetlerini sunuyor. Bu ödülden ötürü çok mutlu ve gururluyuz. Başarının mimarı olan bu aileye, tüm ekip arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve sevgili ajanslarımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ilk ve tek etkinlik olarak konumlanan, Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning iş birliğiyle yürütülen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri yedinci kez düzenlendi. Yarışma kapsamında, 50’den fazla kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalarla, bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama, dijital ve halkla ilişkiler ajansları ödüllendirildi.

2020 yılında da Avis sektör liderliğini ödüllerle tescilledi.

Avis, The ONE Awards’dan önce ECHO Awards’da “Araç Kiralama” kategorisinde En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Marka” ödülüne layık görüldü. Uzak Rota Küresel Seyahat Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Araç Kiralama Şirketi” kategorisinde birincilik elde ederken, Social Media Awards da “Araç Kiralama” kategorisinde Altın ödülün kazananı oldu. İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği ile birlikte başlatılan ve dört yıldır yürütülen “Aynı Dili Konuşuyoruz” projesi ile Avis 12’inci Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde “Eşitsizliklerin Azaltılması” kategorisinde Platin ödülün sahibi oldu.

###

AVIS Türkiye Hakkında

Türkiye’nin mega otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv’in çatısı altında faaliyet gösteren global araç kiralama markası Avis, Türkiye’nin ilk araç kiralama markasıdır. Pazara giriş yaptığı 1974 yılından bu yana sektörünün lideri olan Avis Türkiye, ülkenin en yaygın araç kiralama ağına ve en geniş araç filosuna sahiptir. İlk ve öncü olmanın getirdiği sorumlulukla, geliştirdiği yeni konsept ve iş birlikleriyle sektörün ve bu sektörü besleyen diğer sektörlerin gelişmesinde önemli katkı sağlamaktadır. 

Sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterileri tarafından zirvede tutulmakta ve ödüllerle başarılarını taçlandırmaktadır. Avis Türkiye, EMEA ülkeleri arasındaki müşteri memnuniyeti sıralamasında liderliğini korumaktadır. Yurt dışında da Yunanistan, Azerbaycan, Kazakistan ve Kuzey Irak’ta hizmet vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...