Anadolu Efes, yeni sezon öncesinde kamera karşısına geçti

Anadolu Efes Spor Kulübü, 2023 – 2024 sezonu EuroLeague Medya Günü’nü gerçekleştirdi. Medya Günü’nde yeni sezon fotoğrafları ve medya içeriklerinin çekimleri yapıldı. Anadolu Efes Spor Kulübü Tesisleri’nde 18 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilen EuroLeague Medya Günü etkinliğine, Anadolu Efes'in teknik kadrosu ve oyuncuları katıldı.

Anadolu Efes, yeni sezon öncesinde kamera karşısına geçti
18 Eylül 2023 - 23:19
Turkish Airlines EuroLeague’de iki şampiyonluk kazanan tek Türk takımı ve Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin son şampiyonu Anadolu Efes Spor Kulübü, 2023 – 2024 sezonu EuroLeague Medya Günü’nü gerçekleştirdi. EuroLeague ve Anadolu Efes Spor Kulübü paydaşlarının katıldığı Medya Günü’nde yeni sezon fotoğrafları ve medya içeriklerinin çekimleri yapıldı.
 
Anadolu Efes Spor Kulübü Tesisleri’nde 18 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilen EuroLeague Medya Günü etkinliğine, Anadolu Efes'in teknik kadrosu ve oyuncuları katıldı.
 
Yeni sezon kadrosuyla, yeni formaların tanıtıldığı organizasyonda takımın fotoğrafları, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kurgusal fotoğrafın Türkiye'deki üstadı Mehmet Turgut tarafından çekildi. Anadolu Efes'in yeni sezonda genç bir oyuncu grubuna sahip olmasından ilham alan Mehmet Turgut, özel bir konsept geliştirerek daha dinamik ve yapay zekaya uygun fotoğraflar çektiğini belirtti.
 
Anadolu Efes Spor Kulübü Tesisleri’nde oluşturulan 28 sette toplamda 35.000 karenin üzerinde fotoğraf ve video çekimi yapıldı.
 
Kulüp partnerlerinin de özel çekimler yaptığı organizasyonda görüşlerini belirten Anadolu Efes Spor Kulübü Başantrenörü Erdem Can ve oyuncular, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve mücadele edecekleri her kulvarda şampiyonluğu hedeflediklerini söylediler.
 
Anadolu Efes Spor Kulübü, 2023-2024 sezonundaki ilk resmi maçında Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde 30 Eylül Cumartesi günü Onvo Büyükçekmece Basketbol ile karşılaşırken, Turkish Airlines EuroLeague’deki ilk maçında ise 5 Ekim Perşembe akşamı FC Barcelona'ya konuk olacak.
 
Başarılı oyun kurucu Shane Larkin’in takım kaptanı olduğu Anadolu Efes Spor Kulübü’nde, 2023-2024 sezonu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:
 
0 – Shane Larkin (Kaptan)
1 – Rodrigue Beaubois (İkinci Kaptan)
3 – Berkay Dönmez
6 – Elijah Bryant
8 – Salih Altuntaş
9 – Melih Tunca
11 – Erten Gazi
12 – Will Clyburn
13 – Darius Thompson
17 – Mehmet Efe Demirel
18 – Doğuş Özdemiroğlu
19 – Burak Can Yıldızlı
21 – Tibor Pleiss
23 – Justus Hollatz
24 – Ercan Osmani
33 – Erkan Yılmaz
35 – Derek Willis
41 – Ante Zizic
88 – Tyrique Jones
 
Başantrenör: Erdem Can
 
Yardımcı Antrenörler: Ümit Temoçin, Tomislav Mijatovic, Serhan Aydanarığ, Serhat Güneş, Uğur Güler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Esnaf, TBMM'nin açılmasını bekliyor!
Esnaf, TBMM’nin açılmasını bekliyor!
Big Fish Çeşme 2023 sona erdi
Big Fish Çeşme 2023 sona erdi