Anadolu Efes Gönüllüleri Sokak Hayvanları için Harekete Geçti!
Topluma ve çevreye katkı sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla birçok gönüllülük faaliyetinde bulunan Anadolu Efes Gönüllüleri, sokak hayvanlarının yanında olmaya devam ediyor.
![Anadolu Efes Gönüllüleri Sokak Hayvanları için Harekete Geçti!](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/anadolu-efes-gonulluleri-sokak-hayvanlari-icin-harekete-gecti.jpg)
04 Nisan 2024 - 23:56
“Dünya Sevgisi Mayamızda Var” diyen Anadolu Efes Gönüllüleri tüm canlılara karşı duyarlılığını sürdürmeye devam ediyor. Gönüllüler, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü vesilesiyle sokak hayvanlarına destek olmak için kollarını sıvadı. 1.5 ton mama desteği ile ormanda yaşayan patili dostları elleriyle besledi.
Topluma ve çevreye katkı sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla birçok gönüllülük faaliyetinde bulunan Anadolu Efes Gönüllüleri, sokak hayvanlarının yanında olmaya devam ediyor.
Gönüllüler, yılın başından itibaren İzmir, Edirne ve İstanbul gibi farklı illerde besleme etkinlikleri yaptı ve barınakları ziyaret etti. Hayvanlar İçin Projeler Derneği (HİPDER), Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği (Kıtmir) ve Keşan Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği (KE-HAYKO) gibi derneklerle iş birliği içerisinde yılın başından itibaren 1.5 ton mamayı sokak hayvanlarıyla buluşturdu.
Tüm canlılara katkı sağlayan farkındalık çalışmalarını sürdüreceğini belirten gönüllüler sokakların sevimli patilileri için bir kap mama ve bir kap su çağrısında da bulundu.
Topluma ve çevreye katkı sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla birçok gönüllülük faaliyetinde bulunan Anadolu Efes Gönüllüleri, sokak hayvanlarının yanında olmaya devam ediyor.
Gönüllüler, yılın başından itibaren İzmir, Edirne ve İstanbul gibi farklı illerde besleme etkinlikleri yaptı ve barınakları ziyaret etti. Hayvanlar İçin Projeler Derneği (HİPDER), Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği (Kıtmir) ve Keşan Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği (KE-HAYKO) gibi derneklerle iş birliği içerisinde yılın başından itibaren 1.5 ton mamayı sokak hayvanlarıyla buluşturdu.
Tüm canlılara katkı sağlayan farkındalık çalışmalarını sürdüreceğini belirten gönüllüler sokakların sevimli patilileri için bir kap mama ve bir kap su çağrısında da bulundu.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR