Akın'dan Edremit'e teşekkür ziyareti
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, seçimlerin ardından Körfez ilçeleri ziyareti kapsamında Ayvalık, Gömeç ve Burhaniye’nin ardından son olarak Edremit’e geldi.
![Akın'dan Edremit'e teşekkür ziyareti](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/akin-dan-edremit-e-tesekkur-ziyareti.jpg)
13 Nisan 2024 - 22:40
Ahmet Akın, Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, yerel seçimlerin ardından Edremit ilçesini ziyaret etti. CHP İlçe Başkanlığı ve Edremit Belediyesi’ni ziyaret eden Akın, Başkan Ertaş’a hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ardından Büyükşehir Belediyesi’nin Ek Hizmet Binası’na geçerek brifing aldı.Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, seçimlerin ardından Körfez ilçeleri ziyareti kapsamında Ayvalık, Gömeç ve Burhaniye’nin ardından son olarak Edremit’e geldi. Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı ile birlikte ilk olarak CHP İlçe Başkanlığı’nı partilileri ile buluşan Akın, Edremit Belediyesi’ni de ziyaret etti. Belediye Başkanı Mehmet Ertaş tarafından kapıda karşılanan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Başkan Ertaş’a hayırlı olsun dileğinde bulundu. Akın, birlik ve beraberlik içerisinde çok çalışacaklarını belirterek, “İlçelerimizin hak ettiği hizmeti alması için beraberce çalışacağız. Edremit’in büyükşehirden eksik kalan hizmetlerini hızlıca yerine getireceğiz. Arıtma başta olmak üzere önemli sorunları ortadan kaldırmak için çalışmaya başlayacağız. Önce insan diyen sosyal demokrat belediyeciliği tüm Balıkesir ile buluşturacağız” dedi.
Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, ziyaret nedeniyle teşekkür etti, Ahmet Akın başkanla 5 yıl önce verdikleri aranın ardından bugün halkın teveccühü ile hizmet edebilmek için görev başında olduklarını vurguladı.
Seçimlerde halkın kendilerine önemli bir sorumluluk verdiğini belirten Ertaş, “Bu sorumluluk bize halkımıza en iyi hizmeti sunmanın yanında, genel seçimlere giden yolda önemli anahtar sundu. Halkçı belediyecilik anlayışı ile çok çalışıp, sorunları ortadan kaldırarak hem mutlu bir kent yaratacağız, hem de bu anahtarla genel seçimlerin kapısı daha kolay açacağız” dedi.
Edremit Belediyesi ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası’na geçen Başkan Ahmet Akın, İlçe Hizmetleri 1.Bölge Dairesi’nde brifing aldı.
Ahmet Akın’a ziyarette CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı ile CHP Edremit İlçe Başkanı Emin Yalçıntaş eşlik etti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR