SERBEST KÜRSÜ

SERBEST KÜRSÜ

Sizden gelenler...

Avrupa Pazarına Girmek İsteyen Türk Markaları İçin Büyük Fırsat!!

04 Eylül 2018 - 09:47

25 yılı aşkın süredir dünyanın çeşitli ülkelerinde franchise ve sektör fuarları organize eden Amerika merkezli MFV Expositions bünyesinde ve Alman Franchise Derneği desteğiyle bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek “Frankfurt Franchise Expo” 27-29 Eylül 2018 tarihlerinde Exhibition Center Frankfurt, Hall 4.2’de düzenlenecektir.

 Türk markaları ile Avrupalı yatırımcıları buluşturacak fuar, Almanya’nın tek franchise fuarı olma özelliğini taşıyor.

Katılımcıların fuarın oluşturduğu sinerji ile franchise danışmanlık firmaları, Ticaret Odaları ve diğer devlet kuruluşları ile de görüşme olanağına sahip olacağı fuarda ziyaretçilerin büyük bir bölümü Ticaret odalarının üyelerinden ve iş kurmak isteyen yatırımcılardan oluşacaktır.

Ayrıca fuar şirketi sadece Almanya değil tüm Avrupa, Güney Amerika ve Japonya ile ziyaretçi çalışması yapmaktadır.

 MFV Expositions’ın düzenleyeceği fuara, 40 ülkeden 100’den fazla marka ve 10.000’nin üzerinde ziyaretçi beklenmektedir.

Türkiye’de 15 yıldır Bayim Olur musun Fuar’ını düzenleyen Medyafors Fuarcılık, franchising sistemine ve gelişimine önem vermekte, bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlamaktadır.

Medyafors Fuarcılık, Türkiye tek yetkili acentesi olarak çalışmalarını sürdürdüğü “Frankfurt Franchise Expo”Fuarı’nı Türk Markalarının Avrupa’ya açılan kapısı olarak değerlendirmektedir.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum