Seferihisar'da hafta sonu şenlik var

Seferihisar’ın köklü geleneklerinden biri olan Mandalina Şenliği’nin bu hafta 23’üncüsü düzenleniyor. Seferihisar Belediyesi’nin düzenleyeceği şenlikte, Zakkum ve Devrim Seyrek konserlerinin yanı sıra...

Seferihisar'da hafta sonu şenlik var
07 Aralık 2023 - 23:06

Seferihisar "Turuncu Bayrama" hazır 

Seferihisar’ın köklü geleneklerinden biri olan Mandalina Şenliği’nin bu hafta 23’üncüsü düzenleniyor. Seferihisar Belediyesi’nin düzenleyeceği şenlikte, Zakkum ve Devrim Seyrek konserlerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli etkinliklere, dans gösterilerine, ikramlara ve yarışmalara yer verilecek.


ZAKKUM SAHNE ALACAK

Şenlik, birbirinden eğlenceli etkinliklerin yanı sıra çeşitli dans gösterileri ve yarışmalara sahne olacak. Şenlikte eğlenceli etkinliklerin yanı sıra narenciye üretiminin dünü, bugünü ve yarını tartışılacak. Ünlü müzik grubu Zakkum ve Devrim Seyrek konseri ile şenlik renklenecek. 23. Mandalina Şenliği, 10 Aralık Pazar günü Seferihisar Kapalı Pazar Yeri’nde saat 14.00'te başlayacak.


“KÖKLÜ GELENEKLERİ YAŞATIYORUZ”

Tüm vatandaşları şenliğe davet eden Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Seferihisar’ın köklü tarihi ve verimli toprakları var. Bu topraklarda üretim her zaman sanatla iç içe yaşatılmıştır. Biz de ilçemizin köklü tarihine ve geleneklerine sahip çıkıyoruz. 23 yıllık Mandalina Şenliği geleneğine de sahip çıkarak, yaşatmaya devam ediyoruz. Tüm halkımızı şenliğimize bekliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...