Su Soley, Antalya'da sahne aldı

İstanbul Eczacılar Kooperatifi'nin geleneksel kutlamasında sahne alan Su Soley, dört günlük devam eden fuarın kapanışını taçlandırdı. 

Su Soley, Antalya'da sahne aldı
30 Ekim 2022 - 13:04
Alternatif pop müziğin güçlü seslerinden Su Soley, geçtiğimiz akşam Antalya'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.

İstanbul Eczacılar Kooperatifi'nin geleneksel kutlamasında sahne alan Su Soley, dört günlük devam eden fuarın kapanışını taçlandırdı. 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Antalya'da kutlayan sanatçı, sahnede 90 dakika boyunca gösterdiği göz alıcı performansı ve yüksek enerjisiyle gelenlere unutulmayacak bir gece yaşattı. Bin kişinin katılımı ile gerçekleşen sahnede büyük ilgi gören Su Soley, kendi şarkılarının yanı sıra türkçe ve yabancı cover şarkılardan oluşan, yüksek enerjili zengin bir repertuvar sundu. 

Kulağa hitap ederken güzelliği ile göz dolduran Su Soley'in özel dikim kıyafeti ise Cihan Nacar imzası taşıyor.  

Katılımcılara eğlenceli ve temposu yüksek bir gece yaşatan sanatçı, gecenin sonunda orkestrası ile birlikte Türk bayrağı açarken, İzmir Marşı ile sahnesini tamamladı.

Cumhuriyetimizin 99. yıldönümünde sahne alan sanatçı, bu özel gün ile ilgili duygularını şu şekilde dile getirdi:'' Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve değerli silah arkadaşlarını anmak, Cumhuriyetimizin 99. yılını kutlayıp, 100. yılına birlikte bu sahnede girmek benim için büyük bir onur. Atama bir kadın olarak teşekkür ediyorum. Kadınlarımıza, çocuklarımıza, doğamıza, hayvanlarımıza, kimsesizlere ve ihtiyacı olan herkese sahip çıkalım. Cumhuriyetimize sahip çıkalım. Sevgi, ışık ve güzel müzik hayatımızdan eksik olmasın '' sözleriyle geceyi sonlandırdı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...