"Sorma Neden" filminin tanıtımı yapıldı

Ünlü oyuncular Burak Satıbol, Derya Şensoy ve Toygan Avanoğlu’nun başrollerinde yer aldığı macera dolu gizemli komedi filmi “Sorma Neden” filminin tanıtımı dün akşam Torun Center Artı Sahne’de yapıldı. Film 21 Eylül Cuma günü sinemaseverlerle buluşacak.

"Sorma Neden" filminin tanıtımı yapıldı
19 Eylül 2018 - 13:19

Başrollerini Burak Satıbol, Derya Şensoy ve Toygan Avanoğlu’nun paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Türk sinema ve tiyatrosunun emektar aktörü Yılmaz Gruda ve usta oyuncular Mahmut Gökgöz ile Nazlı Tosunoğlu da bulunuyor. Aşk, macera ve komediyi bir araya getiren filme, beyazperdenin pek çok sevilen isimleri de birbirinden eğlenceli karakterleri ile eşlik ediyor. Merakla beklenen “Sorma Neden” 21 Eylül Cuma günü vizyona giriyor.

Film öncesi film ve karakterleri ile ilgili yorum yapan başrol oyuncularından Derya Şensoy “Beklenmedik bir şekilde bir Türk komedi filminde güçlü bir kadın karakter öyküsünü seyredeceksiniz” dedi.

Burak Satıbol “Filmde çok değerli, kıymetli ustalar var. Hep beraber öyküsü sağlam bir komedi filmi yaptık. Kafayı dağıtmak isteyen herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

Toygan Avanoğlu ise “Biz biraz farklıyız. Bugüne kadar kendi adıma ben böyle film izlemedim, senaryo da okumadım. Film ters köşeleri olan, eğlenceli ve daha önce işlenmemiş bir konuyu anlatıyor” dedi.

Senaryosunu Doğuhan Korkut’un yazdığı, yapımcılığını Burçin Baş’ın üstlendiği ‘’Sorma Neden’’ filminin yönetmen koltuğunda ise projeleriyle adından sıkça söz ettiren Türk sinemasının genç ve yetenekli yönetmenlerinden Tolga Baş oturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...
İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun...