Başkan Kırgöz, 1200 araçlı konvoyla Deliktaş'ta seçim startını verdi
Cumhuriyet Halk Partisi’nin tekrar aday gösterdiği Dikili’nin mevcut Belediye Başkanı Adil Kırgöz, yerel seçim çalışmaları kapsamında ilk büyük buluşmayı Deliktaş Mahallesi ziyaretiyle gerçekleştirdi.
![Başkan Kırgöz, 1200 araçlı konvoyla Deliktaş'ta seçim startını verdi](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/02/baskan-kirgoz-1200-aracli-konvoyla-deliktas-ta-secim-startini-verdi.jpeg)
22 Şubat 2024 - 17:42
Cumhuriyet Halk Partisi’nin tekrar aday gösterdiği Dikili’nin mevcut Belediye Başkanı Adil Kırgöz, yerel seçim çalışmaları kapsamında ilk büyük buluşmayı Deliktaş Mahallesi ziyaretiyle gerçekleştirdi.
Dikili Nazım Hikmet Parkı’ndan hareket edip 1200 araçtan oluşaı konvoy eşliğinde Deliktaş Mahallesi’ne giren Başkan Kırgöz, yurttaşların sevgi gösterileriyle karşılandı.
Dikili CHP İlçe Başkanı Emre Kırlı, ilçe yönetimi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Kırgöz “Deliktaş, bizim için önemli bir yere sahip. Her zaman birlik, beraberlik ve dayanışma içindeyiz. Bizleri bağrına basan siz değerli Deliktaşlı hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yine hep beraber aydınlanma meşalesini Dikili’mize yayacağız. Yeni dönemde de sizlerden aldığımız güçle halkçı, sosyal belediyecilik, hizmet belediyeciliğinin bayrağını en yükseklere taşıyacağız.” dedi.
![](https://www.mahalligundem.com/images/arsiv/mahalligundem99/02%20(9).jpeg)
![](https://www.mahalligundem.com/images/arsiv/mahalligundem99/05%20(11).jpeg)
Dikili Nazım Hikmet Parkı’ndan hareket edip 1200 araçtan oluşaı konvoy eşliğinde Deliktaş Mahallesi’ne giren Başkan Kırgöz, yurttaşların sevgi gösterileriyle karşılandı.
Dikili CHP İlçe Başkanı Emre Kırlı, ilçe yönetimi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Kırgöz “Deliktaş, bizim için önemli bir yere sahip. Her zaman birlik, beraberlik ve dayanışma içindeyiz. Bizleri bağrına basan siz değerli Deliktaşlı hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yine hep beraber aydınlanma meşalesini Dikili’mize yayacağız. Yeni dönemde de sizlerden aldığımız güçle halkçı, sosyal belediyecilik, hizmet belediyeciliğinin bayrağını en yükseklere taşıyacağız.” dedi.
![](https://www.mahalligundem.com/images/arsiv/mahalligundem99/02%20(9).jpeg)
![](https://www.mahalligundem.com/images/arsiv/mahalligundem99/05%20(11).jpeg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR