Zeynep Erol Tasarımları ile Stilinize Benzersiz Dokunuş

Farklı coğrafyaların kültürlerinden etkilenerek ilgi çekici takılara imza atan tasarımcı Zeynep Erol, özgün tarzıyla mücevher modasına yön vermeye, yeni tasarımlarıyla sonbahar-kış modasına hareket katmaya devam ediyor.

Zeynep Erol Tasarımları ile Stilinize Benzersiz Dokunuş
13 Ekim 2020 - 16:35

Farklı coğrafyaların kültürlerinden etkilenerek ilgi çekici takılara imza atan tasarımcı Zeynep Erol, özgün tarzıyla mücevher modasına yön vermeye, yeni tasarımlarıyla sonbahar-kış modasına hareket katmaya devam ediyor.

Sade, şık ve elegan duruşuyla, zarafeti yeniden tanımlayan; gece-gündüz kullanabileceğiniz tasarımları, mücevher-takı dünyasında 30 yıla varan geçmişiyle Zeynep Erol, yeni sezonda da kendi içsel yaşamının izlerini tasarımlarına yansıtmaya devam ediyor.

Mücevherlerinde formlar 3 boyutlu olup, günlük takma amacına hizmet ederken duygu boyutunu da ilave ederek derinlik felsefesi olan takılarını paylaşmayı seven Erol, moda ve trend yakalama endişesinden uzak, kalıcı ve takanı her dönem mutlu edecek titreşimi yüksek takılar yaratıyor.

Yeni sezonda ilişkileri, duyguları, arzuları ve yaşamın değişken felsefesini tasarımlarında yaşatan sanatçının yüzük, küpe, bilezik, kolye, erkek ürünleri, kol düğmesi, özel koleksiyonlar ve heykellerini artık www zeyneperol com.tr adresinde yakından keşfedebilirsiniz.

18 ayar altın, 950 ayar gümüş, elmas, pırlanta, yarı değerli taşlar ile çakıl taşı, inci, tüyler, kaplumbağa kabuğu, sandal ağacı ve abanoz gibi doğal malzemeleri de kullanan Zeynep Erol’un bütün tasarımları el yapımı.El işçiliğini ayrıntıları ile gösteren, sanatsal düşünce şeklini hikayeleştiren güncel sanat eserleri olarak tanımlanan bu tasarımlar ile sadece bir aksesuar sahibi olmayacak; kendinize ve sevdiklerinize özgün bir tasarım alma şansını yakalayabileceksiniz.

Sonbaharın romantik ruhunu aksesuarlarıyla tamamlamak, zamansız parçalara sahip olmak istiyorsanız, Zeynep Erol’un tasarımlarını yakından keşfetmelisiniz.

www zeyneperol com.tr

@zeyneperoljewelry

###

Zeynep Erol kimdir?
 Zeynep Erol mücevher tasarımına ve sanatına, İstanbul Kapalıçarşı’da 1989 senesinde bir atölyede ders alarak başladı.1996 yılında kendi markası olan Zeynep Erol Takı Tasarım galerisini ve atölyesini kurdu. 30 yıllık yaratım süreci içerisinde 30’dan fazla kişisel sergi açtı.

Zeynep Erol’un mücevherleri kendi içsel yaşamının bir yansıması olarak ortaya çıkarken, bir yandan da ilişkileri, duyguları, arzuları ve yaşamın değişken felsefesini ortaya koymaktadır. Sanatçı tasarımlarını gündelik yaşama uygun olarak yaratır ve üç boyutlu, minyatür heykelleri anımsatan takılarını duygu boyutuna da taşıyarak soyut hikayeler anlatır. Erol, tasarımlarında 18 ayar altın, 950 ayar gümüş, elmas, pırlanta, yarı değerli taşlar ile çakıl taşı, inci, tüyler, kaplumbağa kabuğu, sandal ağacı ve abanoz gibi doğal malzemeleri de kullanmaktadır.

Zeynep Erol’un bütün tasarımları el yapımı olup, el işçiliğini ayrıntıları ile gösteren sanatsal düşünce şeklini hikayeleştiren güncel sanat eserleridir. Zeynep Erol’un mücevherlerinin bir kısmı sınırlı sayıda üretilmiş olup bir kısmı da tek ve özel’dir.