Solina Group; Start Verdi

Merkezi Fransa’da bulunan ve çeşitli ülkelerde kurulu 14 fabrikasıyla işlenmiş et ürünleri için baharat karışımları ve fonksiyonel karışımlar sektörünün Avrupa’daki lideri Solina Group...

Solina Group; Start Verdi
09 Ekim 2017 - 12:18

Merkezi Fransa’da bulunan ve çeşitli ülkelerde kurulu 14 fabrikasıyla işlenmiş et ürünleri için baharat karışımları ve fonksiyonel karışımlar sektörünün Avrupa’daki lideri Solina Group, İzmir Kemalpaşa’da kurduğu 15. fabrikasının açılışını Ramada Otel’de verdiği davetle kutladı.

Solina Group Türkiye Genel Müdürü Ufuk Yerli’nin ev sahipliğinde gerçekleşen geceye Solina Group CEO’su Laurent Weber, Solina Group’un yabancı yöneticileri ve Türkiye’deki fabrikada görev alan çalışanların yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Solina Group üst düzey yöneticileri birlikte kestikleri pasta ile 15. Fabrikanın kuruluşunu kutladılar.

Solina Group CEO’su Laurent Weber, “Yatırım yaptığımız ülkelerde yerel partnerlerimizin gücüne inanıyoruz ve onlara özgürce hareket etme imkanı tanıyoruz. Bizi Türkiye’de yatırım yapmaya ikna ettiği için Ufuk Yerli’ye özellikle teşekkür etmek istiyorum. Kendisinin ve ekibinin bilmesini isterim ki Solina Group olarak onlara güveniyoruz” dedi.