Rafet El Roman Bodrum Kai Beach'de sahne alacak

RAFET EL ROMAN YENİDEN KAI BEACH’DE…

Rafet El Roman Bodrum Kai Beach'de sahne alacak
16 Temmuz 2019 - 17:38

Rafet El Roman, 19 Temmuz ve 10 Ağustos’ta yeniden Bodrum’da Kai Beach’de sahne alacak...

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan ve uzun yıllardır yeme-içme, turizm, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde yaptıkları yatırımlar ile Türkiye’ye değer katan RMA Group, Kai Beach’i bu yıl yine Mandarin Oriental Bodrum’da yeni lokasyonunda yeni konsepti ve eğlence anlayışı ile açtı.

Yeni konsepti ve eğlence anlayışı ile Kai Beach, Temmuz ayında Bodrum’da muhteşem performanslara imza atmaya devam ediyor.

Bodrum’da Kai Beach’in açılışında imza attığı ve büyük ilgi gören muhteşem performasından sonra Rafet El Roman, kaçıranlar için Kai Beach’de yeniden sahne almaya hazırlanıyor.

Bodrum’un göz alıcı güzelliklerinin yanı sıra Mykonos’un eşsiz beach eğlence kültürünü yaşatan Kai Beach, 19 Temmuz ve ve 10 Ağustos tarihlerinde eski imza ve yeni şarkıları ile Rafet ElRoman’ı tekrar ağırlayacak.

Mandarin Oriental Bodrum’un içindeki en gözde lokasyonu ve ilgi çekici dekorasyonu ile adından bu yaz Bodrum’da oldukça söz ettiren Kai Beach, gündüz Happy Hour DJ performansları ve akşamları gerçekleştirdiği canlı müzik performansları ile Bodrum’un en çok merak edilen adresi oldu.

Eğlence anlayışına sürpriz performansları ve projeleri ile yeni bir soluk getiren Kai Beach, yaz boyunca yerelden evrensele uzanan sağlıklı ve lezzetli bir menü de sunuyor. Kai Beach’in menüsünde Asya mutfağı ve Akdeniz dokunuşları hakim.

Kai Beach, Cuma ve Cumartesi akşamları saat 01:00 e kadar konuklarının hizmetinde olacaktır. Ayrıca grup rezervasyonları olduğunda da akşamları servis hizmeti vermesinin yanı sıra davet, kutlama, özel etkinlik ve özel yemek taleplerine de açıktır.

Kai Beach

Mandarin Oriental, Bodrum

Cennet Koyu, Çomça Mevkii, 314.Sok., No:10

Göltürkbükü, Bodrum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"CHP'li Soyer belediyeyi batırdı, esnafın ekmeğine göz dikti"
"CHP’li Soyer belediyeyi batırdı, esnafın ekmeğine göz dikti"
Orman yangınlarına karşı hangi önlemler alınmalı?
Orman yangınlarına karşı hangi önlemler alınmalı?