Ödemiş Belediyesi'nde Bayramlaşma

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Kurban Bayramının ikinci günü Park Kafe’de düzenlenen bayramlaşmada vatandaşlarla bir araya geldi.

Ödemiş Belediyesi'nde Bayramlaşma
22 Ağustos 2018 - 17:20

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, meclis üyeleri ve daire müdürleriyle gelen konuklarla  sohbet etti. AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, eski Devlet Bakanı Sabri Tekir, siyasi parti temsilcileri, Ödemişli Türk Halk Müziği sanatçısı Bedia Akartürk, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, belediye personeli  ve çok sayıda vatandaş bayramlaşma törenine katıldı.

Ankara’dan Bayram Müjdeleri

Bayram öncesi AK Parti 6. Olağan Kongresi için Ankara’da ziyaretlerde bulunduğunu belirten Başkan Mahmut Badem; “Kurban Bayramı’nın; ilçemizde, ülkemizde ve tüm dünyada müslümanların horlanmadığı, barış ve huzur içinde geçmesini diliyorum. Meclis Başkanımız Sayın Binali Yıldırım’ın size selamlarını ve sevgileri getirdim. Ankara’da kendisiyle uzun bir görüşme yaptık. Bu güne kadar yapılanlar, yapılmayanlar ve yapılacak olan proje ve çalışmaları değerlendirdik. İçişleri  Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmeler yaptık. Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile Torbalı-Ödemiş-Kiraz bölünmüş yol çalışmalarındaki aksaklıkları değerlendirerek, Mendegüme yolunu konuştuk. Hepsi bir bir yapılacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile ilçedeki kentsel dönüşümü konuştuk. İzmirli Tarım ve Orman Bakanımız Ekrem Pakdemirli’den  Ödemiş’te kurulacak Tarım Organize Sanayi Bölgesi müjdesini aldık. Kurulacak yer ile ilgili 4-5 alternatifimiz var. Onları değerlendiriyoruz” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma yaklaşık iki saat sürdü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Soyer: Bayraklı'da elimizden ne geliyorsa hepsini yapacağız
Soyer: Bayraklı'da elimizden ne geliyorsa hepsini yapacağız
Tunç Soyer esnaf temsilcileriyle buluştu: Kıbrıs Şehitleri Caddesi şehrin vitrini olacak
Tunç Soyer esnaf temsilcileriyle buluştu: Kıbrıs Şehitleri...