Nigar Muharrem: Sagopa Kajmer ile düet yapmak istiyorum

Emrah Karaduman ile çıkış yaptığı şarkısıyla Türkiye’ dekısa sürede hafızalara kazınan aslen Azeri olan genç şarkıcı Nigar Muharrem, İletişim ve Marka Danışmanı Burçak Ilıman’ın Instagram üzerinden yaptığı ‘Home Office’ programına konuk oldu. Hayranları tarafından büyük ilgi gören programda en sevilen şarkılarını seslendiren genç şarkıcı, Sagopa Kajmer ile düet yapmak istediğini de belirtti.

Nigar Muharrem: Sagopa Kajmer ile düet yapmak istiyorum
09 Mayıs 2020 - 14:25

Emrah Karaduman’ ın albümünde yer alan ‘’Ona Göre’’ şarkısı ile Türkiye’de kısa sürede milyonlar tarafından tıklanan genç şarkıcı Nigar Muharrem, Burçak Ilıman ile Home Office programında takipçilerinden gelen soruları yanıtlarken, hayranları için hem Türkçe hem de Azeri şarkılarını seslendirerek keyifli anlar yaşattı. Kısa sürede ünlü olmanın hayatında bir şey değiştirmediğini dile getiren Muharrem ‘’ Şarkı söylemeye 4-5 sene önce başladım. Tamamen tesadüf sonucu kendimi müzik alanında geliştirdim. Gitar eşliğinde şarkılar söyleyip sosyal medya hesaplarımdan paylaşım yapıyordum. Ancak bu durum yavaş yavaş insanlar tarafından ilgi görmeye başladı. ‘’Omzumda Ağlayan Bir Sen’’ şarkısı ile tanınmaya başlarken Emrah bey bana ulaştı ve albümünde yer almamı söyledi. İyi ki kabul etmişim. ‘’Ona Göre’’ şarkısının bana getirdiği şansı esirgeyemem’’ ifadelerinde bulundu.

‘’En son 52 Milyon Dinlendim’’

Emrah Karaduman ile yaptığı şarkısı ile sosyal medya da 52 milyon kişi tarafından dinlenen genç şarkıcı, ‘’ Karakter olarak heyecanlı bir yapıya sahibim. Okul zamanlarımda sahneye şiir okumak, şarkı söylemek için çıkardım. Aslında o zamanlardan beri sahneye aşinayım diyebilirim. Ancak her sahneye çıktığımda ilk gün ki heyecanı hala yaşıyorum. Güzel bir duygu’’ dedi.

‘’Arabesk dinlemeyi severim’’

Her şarkıyı dinlemediğini dile getiren Muharrem sözlerine şöyle devam etti ‘’Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses gibi şarkıcıları dinlemeyi çok severim. Arabeskçiyim demek doğru olacaktır. 50 yıl önceki müzikle şimdiki müzik arasında büyük fark var. Eski zamanlarda insanlar müziği zevk için yapıyordu şimdi ise daha çok şöhret olmak, para kazanmak için yapılıyor. İlham geldiğinde düşündüklerimi kağıda döküyorum. Bazen yanımdan geçen insanın söylediği bir kelime bile bana ilham verebiliyor.’’

İletişim ve Marka Danışmanı Burçak Ilıman’ın ‘’Pandemi süreci bittikten sonra gerçekleştireceğin projelerin var mı?’’ sorusuna yanıt veren genç şarkıcı ‘’En kısa sürede Türkiye’ye döneceğim. Şehir şehir geziyorum, konserler veriyorum. Yaza doğru sevenlerime sunmak istediğim bir düet projem var. Güzel bir iş bizi bekliyor…’’ açıklamalarında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça'ya Ücretsiz Gemi Turu
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça’ya...