Multinet Up'ın avantajlar dünyası kazandırmaya devam ediyor

MultiNet’liler Ege Perla AVM’de yaptıkları harcamaların yüzde 50’sini TatlıPara olarak geri kazanıyor...

Multinet Up'ın avantajlar dünyası kazandırmaya devam ediyor
02 Ekim 2021 - 11:10
Multinet Up’ın avantajlar dünyası kazandırmaya devam ediyor. MultiNet Yemek Kartı kullanıcıları, Ege Perla AVM’de yaptıkları her 40 TL ve üzeri harcamada, harcamalarının yüzde 50’sini TatlıPara olarak geri kazanıyor. 
 
Kampanyaya katılmak için Multinet Up’ın mobil cüzdanı MultiPay üzerinden harcama yapılan noktayı seçmek ve “Bugün Buradayım” butonuna basmak yeterli. Böylece kampanya dahilinde yapılan harcamaların yüzde 50’si MultiNet Yemek Kartı bakiyesine geri yükleniyor. 
 
Kampanyadan gün içerisinde birden fazla kez yararlanabilir ve kampanya dönemi boyunda bir kullanıcı beş kez TatlıPara kazanabilir. 
 
TatlıPara nedir?
Multinet Up, 2013 yılında devreye aldığı yemek kartı sektörünün ilk sadakat uygulaması TatlıPara ile kart kullanıcılarına anlaşmalı MultiNet noktalarında yaptıkları alışverişlerde sanal para birimi TatlıPara kazanma fırsatı sunuyor. 
 
1 TatlıPara’nın değeri 1 TL ile eşit. MultiNet Yemek Kartı kullanıcıları, TatlıPara noktası olan restoranlarda yaptıkları harcamalarda kazandıkları TatlıPara’ları 30 bine varan restoran, kafe, büfe ve marketten oluşan MultiNet üye iş yeri ağında diledikleri gibi harcıyor.
 
Multinet Up bugüne dek toplamda yaklaşık 6,5 milyon TL değerinde TatlıPara dağıttı. 
 
Multinet Up’ın avantajlar dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için www multinet com tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 
 
Multinet Up Hakkında: Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi finansal teknoloji ve hizmetler ile kurum ve kuruluşlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilere "değer katan" çözümler sunan bir ekosistem olarak hizmet veriyor. 2010 yılından itibaren Fransız Up grup bünyesinde bir Fransız-Türk ortaklığı olarak faaliyet gösteren Multinet Up, ekosisteminde 2 milyon kart kullanıcısı, 60 bini aşkın üye iş yeri ve 25.000 kurumsal müşteri barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Futbolda Gerginliğin Sosyolojik Sebepleri: Taraftarlık, Ekonomi ve Medya Etkileşimi
Futbolda Gerginliğin Sosyolojik Sebepleri: Taraftarlık, Ekonomi ve...
Sebahattin Güzel suskunluğunu bozdu: "Yapıcı muhalefet yapacağız"
Sebahattin Güzel suskunluğunu bozdu: "Yapıcı muhalefet...