Manisa'nın tek uydu kanalı Manisa TV yayın hayatına başladı

Manisa’nın uydudan yayın yapan tek televizyonu olma özelliğini taşıyan Manisa TV, 21 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başladı. 

Manisa'nın tek uydu kanalı Manisa TV yayın hayatına başladı
23 Eylül 2020 - 14:00
Manisa’nın uydudan yayın yapan tek televizyonu olma özelliğini taşıyan Manisa TV, 21 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başladı. İçeriğinde hem ülke hem kent gündemine ilişkin haberlerin, son dakika gelişmelerinin bulunduğu haber bültenleriyle, kentin tarihine, kültürüne, turizmine, sporuna ve sanatına kadar birbirinden çeşitli programlarıyla ekranlara yepyeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Manisa TV artık yayında.

Manisa’nın heyecanla beklenen kanalı Manisa TV’de kentin Valisi, Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanları, kentin önde gelen siyasetçileri, kurum ve kuruluşların temsilcileri, oda ve derneklerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri gibi kentte emeği geçen herkes yer alacak.

Hem kente hem de bölgeye yepyeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini ve “Manisa’nın Gözbebeği” sloganı ile yola çıktıklarını ifade eden Manisa TV’nin Yönetim Kurulu Başkanı Cihad Taysi, “Manisa TV “Manisa’nın Gözbebeği” olacak.  Hedefimiz Manisa’yı en iyi şekilde tanıtabilmek, bir yandan da kentimizde olup bitenleri objektif bir şekilde vatandaşlara aktararak kent ile vatandaşlar arasında köprü olabilmek. Gerek haber bültenlerimiz gerekse programlarımızla Manisa’yı her açıdan ekranlara taşıyabilmek. Manisa halkının sesi olabilmeyi ve akıllardaki sorulara cevap olabilmeyi hedefliyoruz. Genç ve dinamik kadromuzla kentimizin sağlığından, sporuna, tarımına, ekonomisine, tarihine, kültür sanatından, turizmine ve eğitimine kadar birçok alanda Manisalıların hizmetinde olacağız. Sadece Manisa’yı değil ülke gündeminden gelişmeleri de ekranlarınızda bulacaksınız. Amacımız Manisamızı dünyada ve ulusal platformda her yönüyle tanıtmaktır” dedi.
Manisa TV frekans bilgileri ; Uydu Türksat 3A, Frekans 12685, Sembol 30000, Vertical (V) dikey

MahalliGündem.com ailesi olarak Manisa TV'ye yayın hayatında başarılar diliyoruz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Önemli Kararlar Alındı
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Önemli Kararlar Alındı
'Arıcılık mesleği hileli ballar yüzünden yaşlanıyor!'
'Arıcılık mesleği hileli ballar yüzünden yaşlanıyor!'