Levent Üzümcü gençlerle buluşacak

LEVENT ÜZÜMCÜ GENÇLERLE BULUŞACAK

23 Şubat 2020 - 13:00

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin gençlerin eğitim, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmete açtığı Gençlik Merkezi, farklı seminerler ve söyleşilerde Türkiye'nin önemli isimleri gençlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda üniversite eğitimini Eskişehir'de alan ünlü tiyatrocu Levent Üzümcü, gençlerle buluşmak için Eskişehir'e geliyor.

2017 yılında gençlere ders çalışabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri modern bir merkez sunan Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Merkezi’nde verdiği ücretsiz hizmetler ve düzenlediği renkli etkinlikler ile gençleri bir araya getiriyor. 24 Şubat Pazartesi günü Haller Gençlik Merkezi'nde sanatçı Levent Üzümcü'nün gençlerle buluşacağını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Üzümcü'nün 'Tiyatro ve Toplum' konusunda gençlerle söyleşi gerçekleştireceğini ifade ettiler.

Tüm gençleri 24 Şubat 2020 Pazartesi günü saat 17.00'de Haller Gençlik Merkezi'ne beklediklerini ifade eden yetkililer, Gençlik Merkezi'nin sezon içerisinde farklı sanatçı ve gazetecileri gençlerle buluşturmaya devam edeceğini belirttiler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Telekom’dan ‘Evde Kal’ Hediyesi
Türk Telekom’dan ‘Evde Kal’ Hediyesi
Koronavirüs günlerinde Bipolar’a dikkat!
Koronavirüs günlerinde Bipolar’a dikkat!