Kupa sevincini Başkan Tugay ile paylaştılar

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Futbol Süper Lig'inde şampiyon olan Karşıyaka İşitme Engelliler Spor Kulübü, kupa sevincini Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'la paylaştı.

Kupa sevincini Başkan Tugay ile paylaştılar
21 Ağustos 2021 - 13:14

Karşıyakalı şampiyonlar kupayı Başkan Tugay’a götürdüTürkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Futbol Süper Lig'inde şampiyon olan Karşıyaka İşitme Engelliler Spor Kulübü, kupa sevincini Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'la paylaştı. Tugay'ı oyuncularla birlikte makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Özgür Erkan, şampiyonluğu Karşıyakalılar’a ithaf ettiklerini söyledi.

SIRADA DÜNYA ŞAMPİYONASI VAR

Şu anda Yunanistan’da yapılması planlanan Avrupa Şampiyonası’na hazırlandıklarını dile getiren Kulüp Başkanı Özgür Erkan, “Karşıyaka Belediye Başkanı’mız bizlere çok destek oldu. Buraya getirdiğimiz kupanın elde edilmesinde kendisinin katkısı çok büyük. Şimdi önümüzde Avrupa Şampiyonası var, oradan da kupa ile dönmeyi hayal ediyor ve bunun için çalışıyoruz. Belediyemizin bundan sonra da bize destek olacağını düşünüyoruz” dedi.
Başkan Tugay ise nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Şampiyonluğunuz ve mücadeleniz bizim için çok değerli. Bu gururu bize yaşatan sporcularımızı kutluyorum” diye konuştu.

Ziyaret esnasında Kulüp Başkanı Erkan’a kaleci Seyit Karaca, kaptan Soner Balcı, sporcular Abdullah Aslan, Mahsum Acar, Yavuzhan Aydağ, Ferhat Şimşek, Murat Lale, Ramazan Yavuz, teknik direktör İbrahim Günal ve tercüman Deren Kaya eşlik etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in ilçe belediye başkanları Anıtkabir'i ziyaret etti
Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in ilçe belediye başkanları...
GEMİSANDER'den "uyuşturucu" iddiasına yanıt: "Hukuki süreç başlatılacak!"
GEMİSANDER'den "uyuşturucu" iddiasına yanıt: "Hukuki süreç...