Kupa sevincini Başkan Tugay ile paylaştılar
Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Futbol Süper Lig'inde şampiyon olan Karşıyaka İşitme Engelliler Spor Kulübü, kupa sevincini Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'la paylaştı.
![Kupa sevincini Başkan Tugay ile paylaştılar](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/08/kupa-sevincini-baskan-tugay-ile-paylastilar.jpg)
21 Ağustos 2021 - 13:14
Karşıyakalı şampiyonlar kupayı Başkan Tugay’a götürdü
![](https://www.mahalligundem.com/images/yazarlar/mahalli%20g%C3%BCndem%205/mahalli%20g%C3%BCndem6/mahalli%20g%C3%BCndem7/vapur/mahalli%20g%C3%BCndem%2099/mahalli%20g%C3%BCndem98/mahalli%20g%C3%BCndem%2097/mahalli%20g%C3%BCndem%2096/Mahalli%20101/Mahalli%20102/Mahalli%20103/Mahalli%20104/Mahalli%20105/Mahalli%20105/Mahalli%20106/Mahalli%20107/Mahalli%20109/111/112/114/115/116/117/119/122/123/124/125/126/127/karaca3/130/131/132/150/151/152/153/154/155/156/157/158/159/160/161/162/163/164/165/166/167/168/169/170/171/172/173/175/176/177/300/301/302/303/304/305/306/307/308/309/310/311/312/313/314/315/316/317/318/319/320/321/322/323/324/325/326/327/328/329/330/331/312/313/314/315/316/317/318/319/320/321/322/323/324/325/326/327/Kar%C5%9F%C4%B1yakal%C4%B1%20%C5%9Fampiyonlar%20kupay%C4%B1%20Ba%C5%9Fkan%20Tugay%E2%80%99a%20g%C3%B6t%C3%BCrd%C3%BC.jpg)
Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Futbol Süper Lig'inde şampiyon olan Karşıyaka İşitme Engelliler Spor Kulübü, kupa sevincini Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'la paylaştı. Tugay'ı oyuncularla birlikte makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Özgür Erkan, şampiyonluğu Karşıyakalılar’a ithaf ettiklerini söyledi.
SIRADA DÜNYA ŞAMPİYONASI VAR
Şu anda Yunanistan’da yapılması planlanan Avrupa Şampiyonası’na hazırlandıklarını dile getiren Kulüp Başkanı Özgür Erkan, “Karşıyaka Belediye Başkanı’mız bizlere çok destek oldu. Buraya getirdiğimiz kupanın elde edilmesinde kendisinin katkısı çok büyük. Şimdi önümüzde Avrupa Şampiyonası var, oradan da kupa ile dönmeyi hayal ediyor ve bunun için çalışıyoruz. Belediyemizin bundan sonra da bize destek olacağını düşünüyoruz” dedi.Başkan Tugay ise nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Şampiyonluğunuz ve mücadeleniz bizim için çok değerli. Bu gururu bize yaşatan sporcularımızı kutluyorum” diye konuştu.
Ziyaret esnasında Kulüp Başkanı Erkan’a kaleci Seyit Karaca, kaptan Soner Balcı, sporcular Abdullah Aslan, Mahsum Acar, Yavuzhan Aydağ, Ferhat Şimşek, Murat Lale, Ramazan Yavuz, teknik direktör İbrahim Günal ve tercüman Deren Kaya eşlik etti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai