Kayıhan, Hürriyet ve Asmalıevler'e altyapı müjdesi
Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Kayıhan Mahallesi'nde kuruldu.
![Kayıhan, Hürriyet ve Asmalıevler'e altyapı müjdesi](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/04/kayihan-hurriyet-ve-asmalievler-e-altyapi-mujdesi.jpeg)
26 Nisan 2022 - 11:33
Başkan Zolan: “Gönül sofrasında birlikteyiz"
Denizli Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası Kayıhan Mahallesi'nde kuruldu. Binlerce vatandaşla aynı sofrayı paylaşan Başkan Zolan, Kayıhan, Hürriyet ve Asmalıevler mahallelerinde altyapı yatırımına başladıklarının müjdesini verdi.![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/1112/1113/1114/1115/1116/1117/1118/1119/1120/1121/1123/1124/1126/1127/1128/1129/11/12/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/27/23/28/29/30/3333/3334/3335/3336/3337/3338/3339/3340/3341/3342/3343/3344/3345/3346/3347/3348/3349/3350/3351/3352/3353/3354/3355/3356/3357/3358/3359/3360/3361/3362/3363/3364/3365/3366/3367/3368/3369/3370/3371/3372/Kay%C4%B1han%2C%20H%C3%BCrriyet%20ve%20Asmal%C4%B1evler%E2%80%99e%20altyap%C4%B1%20m%C3%BCjdesi-%20%C4%B0ftar%20(4).jpeg)
Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Kayıhan Mahallesi'nde kuruldu. Kayıhan Kapalı Pazaryerinde düzenlenen iftara, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile davetliler ve çok sayıda vatandaş ile mahalle muhtarı katıldı. Mahalle sakinlerinin ramazan ayını tebrik eden Başkan Osman Zolan ve beraberindekiler hep birlikte dua edip oruçlarını açtı. Salgından dolayı 2 yıl ara verdikleri iftar buluşmalarına kaldıkları yerden devam ettiklerini kaydeden Başkan Osman Zolan, "Burası, Kayıhan, Hürriyet ve Asmalıevler mahallelerimizin birleştiği yer. Vatandaşlarımızı davet ettik sağ olsunlar bu daveti kabul ederek bizle aynı sofrayı paylaştılar, kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah bu güzelliğimiz, değerlerimiz çoğalarak devam etsin. Gönül sofrasında birlikteyiz" dedi.
“Hizmet destanları yazdık”
Kayıhan, Hürriyet ve Asmalıevler mahallelerinde altyapı çalışmalarına başladıklarının müjdesini veren Başkan Zolan, “Hayırlı olsun. Denizli’mizin altyapısına çok yoğun, tarihi anlamda yatırımlar yaptık. Gerçekten hizmet destanları yazdık. Birçok alanda olduğu gibi bu altyapı çalışmamızı da tamamlayıp daha güzel günlere hep birlikte yürüyeceğiz” dedi. Yüzyılın yatırımını Kayıhan, Hürriyet ve Asmalıevler mahallelerinde başlattıklarını kaydeden Başkan Zolan, “Allah’ım hayırlı ve mübarek eylesin” ifadelerini kullandı. Ramazan ayının sonuna yaklaştıklarını da hatırlatan Başkan Zolan, ayrıca tüm vatandaşların Kadir Gecesi ile bayramlarını tebrik etti.
Mahşer-i Cümbüş bir kez daha Denizlililerden tam not aldı
Öte yandan Denizlililerin ramazan ayında vazgeçilmez mekanı haline gelen Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde dün akşam Türkiye’de modern doğaçlama tiyatronun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş bir kez daha sahne aldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda “Tiyatro Sporu”nu sergileyen Mahşer-i Cümbüş başarılı performansları ile tiyatro severlerden tam not aldı. Oyuncuların doğaçlama oyunları sırasında yaptıkları espriler izleyenleri kahkahaya boğdu. Büyük beğeni toplayan oyun izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai