Kâmil Koç biletleri artık obilet com'da!

Otobüs Sektöründe Dev Buluşma: Kâmil Koç biletleri artık obilet com’da !

Kâmil Koç biletleri artık obilet com'da!
16 Ekim 2020 - 13:58

Türkiye’nin en eski ve köklü otobüs firması Kâmil Koç’un otobüs biletlerine artık Türkiye’nin en büyük otobüs-uçak bileti satış platformu obilet.com aracılığıyla da ulaşılabilecek.
 
Türkiye’nin en köklü otobüs firması, Türkiye’nin en büyük bilet satış platformu obilet.com ile buluştu. Kâmil Koç biletleri, obilet.com üzerinden satışa açıldı. 1000 araçtan fazla sayıdaki filosuyla 60’tan fazla il ve 200’ü aşan noktaya yolcu taşımacılığına devam eden Kâmil Koç’un seferlerine bundan böyle obilet.com ve Obilet mobil uygulamaları üzerinden de ulaşılabilecek.
 
Yolcular, www obilet com üzerinden veya Obilet mobil uygulamasından Kâmil Koç seferlerine ait biletleri rahatlıkla satın alabilecek; iptal ve iade işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.
 
Sektörün İki Büyük Oyuncusu Bir Araya Geliyor
SimilarWeb verilerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen seyahat sitesi ve bilet satış platformu olan Obilet’in CEO’su Yiğit Gürocak, her geçen gün genişleyen portföylerine sektörün lider oyuncularından biri olan Kâmil Koç’un da katılıyor olmasını gururla ve sevinçle karşıladıklarını belirtti. Gürocak; “Milyonlarca ziyaretçimizi Kâmil Koç ile buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz. Obilet kullanıcıları uzun zamandır Kamil Koç biletlerine de platformumuz aracılığıyla kolayca ulaşmayı bekliyordu. Kullanıcı memnuniyetini hedef alarak otobüs firmalarıyla işbirliği kurmaya ve aramızdaki ilişki ağını genişletmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.
 
Kamil Koç CEO’su Kadir Boysan da Türkiye’nin en çok ziyaret edilen bilet satış platformu obilet.com’la işbirliğinden memnuniyet duyduklarını söyledi ve “bu iş birliği hem bizi hem de obilet.com’u çok da ileriye taşıyacaktır” dedi. Kadir Boysan, “daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha fazla yolcuyu güvenli yolculukla tanıştırmak istiyoruz, obilet com bizim için bu amacımızı gerçekleştirme yolunda büyük fırsatlar sunuyor” şeklinde konuştu. Boysan, “2019 yılında küresel otobüs taşımacılığı lideri FlixBus tarafından satın alınması sonrası Kâmil Koç büyümeye devam ediyor. Şu an  tüm yurda yayılmış 600’ü aşan bilet satış noktası ile Türkiye’nin her bölgesinde erişilebilir bir marka konumundayız. Obilet iş birliği ile bu konumumuzu daha da perçinliyoruz, artık online mecralarda da en “erişilebilir” marka oluyoruz” dedi.
 
Kamil Koç hakkında: 1926 yılında kurulan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olarak 94 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Kurucusu Kâmil Koç’un müşteri memnuniyeti ve iş ahlâkı ilkeleri ışığında sektöründe lider ve öncü olmaya devam etmektedir. 
2019 yılında küresel otobüs taşımacılığı lideri FlixBus tarafından satın alınan Kâmil Koç, tüm yurda yayılmış 600’ü aşan bilet satış noktası ile Türkiye’nin her bölgesinde erişilebilir bir marka konumundadır. 1000 araçtan fazla genç filosu sayesinde yolcularına güvenilir ve konforlu seyahatler sunmaktadır. Kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyetini ön planda tutmakta ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü olmaktadır. Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler kazandırmıştır. Artık dünyada otobüs taşımacılığının lider markası FlixBus’ın bir parçası olan Kamil Koç, 94 yıllık tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır. 
 
Obilet hakkında: Türkiye’nin satış ve ziyaretçi sayısı bakımından en büyük online yolculuk bileti platformu olan ve www obilet com adresinde faaliyet gösteren Obilet, Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından 2012 yılında kuruldu. Aldığı sermaye yatırımlarıyla hızlı bir şekilde büyüyen obilet.com 2020 yılına gelindiğinde dünyanın önde gelen internet veri analizi ve karşılaştırma sitesi SimilarWeb verilerine göre dünyada ulaşım-seyahat siteleri arasında ilk 20’ye girdi. Obilet’in 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen mobil uygulamaları MasterCard tarafından yapılan bir araştırmada Avrupa’nın En İyi Seyahat Uygulaması seçildi. Obilet, geçtiğimiz günlerde açıklanan Deloitte Technology Fast 500™ EMEA 2019 listesinde de %249 büyüme oranıyla Türkiye’nin hem en hızlı büyüyen, hem de en büyük otobüs ve uçak bileti satış platformu olarak tescillendi.