Işıl Yücesoy "Ünlüler Trafikte" programının konuğu oldu

IŞIL YÜCESOY RADYO TRAFİK MARMARA’DA...

Işıl Yücesoy "Ünlüler Trafikte" programının konuğu oldu
28 Aralık 2018 - 21:12

Işıl Yücesoy, Radyo Trafik Marmara stüdyolarında, deneyimli program yapımcısı Emel Yalçın’ın sunduğu “Ünlüler Trafikte” programının konuğu oldu. Programda öne çıkan başlıklar şöyle;

“Artık emeğinizin karşılığını alamıyorsunuz”

“Önceden bir tane televizyonumuz, az radyo vardı ama çatır çatır her yaptığınız, şarkı seviliyorsa bir noktaya gelirdi. Artık emeğinizin karşılığını alamıyorsunuz, öyle bir şans yok.Her radyonun kendi formatı var ve lütfedip o havuza atarlarsa iyi, atmazlarsa çöpsün. Ekmek yapmak üzere elimize bir elek aldığımızı düşün, darılar yukarıda kalır, un gider. Ben 73 yaşındayım ve şu an buradaysam demekki darıymışım. Onun için herkes eğrisiyle doğrusuyla bir şeyler yapacak, insanlar sizi seçecekler ve bir gün mutlaka diyeti ödenecek. Herkesin kendine göre bir kitlesi, başarısı ve başarısızlığı var.”

 

“Plağımı kimse basmayınca plak şirketi kurdum”

“İlk plak çıkartmak istediğimde kimse basmayınca plak şirketi kurdum. Plak şirketinden bana, tarzınızı değiştirin dediler, çok sinirlendim. Para yok pul yok, menajerimi arayıp kaç paran var dedim. Taksim’de buluşup büro tuttuk. Paraları birleştirdik ve orada plak şirketi kurdum. Aşk kadını mıyım bilmiyorum ama sevgi kadını olduğum bir gerçek. Aşk çok alev gibi bir şeydir, bir anda alev alır gider ama sevgi daha önemli bir şey. Sahnede sizi takdir eden bir göz, bir bakış görmezseniz yaptığınız işin manası yoktur çünkü şarkı söylemek çok göze göze olan bir şeydir. Sahnede şarkı söylerken mutlaka seyircilerin içindengözlerine bakacağım birini seçerim.”