İnegöl AVM'den Çocukları Mutlu Edecek Çifte Kampanya

İNEGÖL AVM’DEN ÇOCUKLARI MUTLU EDECEK ÇİFTE KAMPANYA

İnegöl AVM'den Çocukları Mutlu Edecek Çifte Kampanya
20 Ağustos 2020 - 13:51

İnegöl AVM, kampanyaları ve özel hediyeleriyle yine alışverişin kalbi oluyor. Çocukları unutmayan İnegöl AVM,hijyen seti ve oyuncak kampanyası ile çocukların yüzünü güldürecek.

Geniş yerli ve yabancı marka karması ile her zevke ve ihtiyaca yönelik çözümler sunan İnegöl AVM, yeni kampanyaları ile Ağustos’ta yine alışverişi renklendiriyor.

Yenilenen yüzü, açıkhava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, 21 Ağustos 2020 tarihinde 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlara özel hazırladığı oyuncak kampanyası ile denge ve mangala oyunları hediye edecek.

Hassasiyetlerin devam ettiği bu günlere özel hediyeler de ziyaretçileri bekliyor. 29 Ağustos’ta yapılacak çocuklar için hijyen seti kampanyası ile 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlara kolonya ve özel tasarımlı maske, siperlik hediye edilecek.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www inegolavm com tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www fibacp com tr adresinden ulaşılabiliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bornova'da Deprem Riski Haritası Çıkarılıyor: 30 Bin Deneyle Zeminler İnceleniyor
Bornova'da Deprem Riski Haritası Çıkarılıyor: 30 Bin Deneyle...
Başkan Tugay'dan İnciraltı İçin Planlama Açıklaması
Başkan Tugay’dan İnciraltı İçin Planlama Açıklaması