D&R’dan çocukları sevindirecek bayram hediyesi önerileri

Bayramlar, sevdiklerimizi birlikte olma, sevgiyi ve mutluluğu paylaşma anlamı taşıyor. Çocuklar içinse elbette daha fazla anlam ifade ediyor. Bayram sabahına gözlerini heyecanla açan çocuklar, aldıkları hediyelerle mutlu oluyor. Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, bayram alışverişine çıkanlara, bu bayram birbirinden avantajlı kampanyalarla çocuklarına alabilecekleri hediye önerileri sunuyor.

10 Ağustos 2019 - 10:48

Tercih edebileceğiniz en iyi hediyeler arasında yer alan dijital oyunlar ve oyun konsolları aracılığıyla bayramda ailenizle aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz. PS4 ve Nintendo Switch gibi oyun konsolları bayramda çocuğunuzu fazlasıyla sevindirebilir. Çocuğunuzun oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmayacağı Football Manager 2019, Fifa 19, The Sims 4, Call of Duty Black Ops 4 gibi konsol oyunları, D&R’da yer alıyor.

Evde veya dışarıda müziğin keyfini çıkarmak isteyen çocuklara alınabilecek en iyi hediyelerden biri de kulaklıklar. D&R mağazalarında geçerli fırsat kampanyası kapsamında, 31 Ağustos’a kadar D&R Kart ile seçili Beats kulaklıklardan alanlar, 100 TL Nar Puan kazanıyor.

Fotoğraf makineleri her çocuğun ilgisini çeken ürünlerden. D&R’da bulunan Fuji Instax Box ürünleriyle onun eğlenceli bir bayram geçirmesini sağlayabilirsiniz. D&R’ın 31 Ağustos’a kadar tüm Fuji Instax Box ürünlerinde geçerli kampanyası kapsamında, D&R mağazalarından D&R Kart ile yapacağınız Fuji Instax Box alışverişleriyle hem çocuğunuzu sevindirebilir hem de 100 TL Nar Puan kazanabilirsiniz.

Bayramı evde geçirmeye karar verdiyseniz ailecek oynanabilen kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz. D&R’da Monopoly’den Scrabble’a, Tabu’dan Jenga’ya en eğlenceli kutu oyunu seçenekleri yer alıyor. Yapılması en keyifli puzzle seçenekleri de D&R’da sizi bekliyor.

Kitap kurdu bir çocuğunuz varsa ona D&R’lardaki Kobo e-kitap okuyuculardan birini hediye edebilirsiniz. Kitap okuma alışkanlığına teknolojinin getirdiği en hafif çözümlerden olan Kobo Clara HD, bayram hediyesi için iyi bir fikir olabilir.

Bayramda çocukları hayallerindeki hediyeyle mutlu etmek gibisi yok. Son dönemin popüler hobilerinden drone ile onu çok mutlu edeceğiniz garanti! Havalar da güzelken parklara gidip saatlerce birlikte vakit geçirebilirsiniz. D&R’da yer alan DJI Tello model drone’lar çocuklar için hediye seçenekleri arasında üst sıralarda!

D&R’dan 200 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL D&R Bonus Hediye

D&R müşterileri, bayramı avantajlı kampanyalarla karşılıyor. 09 – 18 Ağustos tarihleri arasında geçerli kampanya ile tek seferde Garanti bonus kart ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişler, 50 TL D&R Bonus kazandırıyor. 22 Ağustos’a kadar D&R mağazalarında kullanılabilecek Bonus’lar, elektronik, elektronik aksesuar ve dergi dışındaki tüm ürünlerde geçerli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Setur Marinaları’na Boot Düsseldorf’ta denizcilerden büyük ilgi
Setur Marinaları’na Boot Düsseldorf’ta denizcilerden büyük...
Fatih Gürbüz o eleştirilere yanıt verdi: Kaos üretme çabası...
Fatih Gürbüz o eleştirilere yanıt verdi: Kaos üretme çabası...