Çöp torbası ile paraşüt nasıl yapılır?

Çöp torbası deyip geçmeyin. Çöplerin atılmasından gıdaların pişirilmesine ve saklanmasına kadar günlük yaşamın hemen hemen her alanında tüketicilerin bir yardımcısı haline gelen Koroplast’ın torbalarıyla çocuklarınızı sevindirecek peri kızı kostümü, çiçek, uçurtma gibi hediyeler yapabilirsiniz.

11 Eylül 2019 - 01:33

Türkiye’nin çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde akla ilk gelen lider markası Koroplast’ın ürünlerinin dayanıklılığı ve tüketicilerin yaşamını kolaylaştırıcı özellikleri dışında çocukların yaşamına dokunan önemli yönleri de var.

Çöplerin atılmasından gıdaların pişirilmesine ve saklanmasına kadar günlük yaşamın hemen hemen her alanında tüketicilerin adeta vazgeçilmez bir yardımcısı haline gelen Koroplast’ın torbalarıyla çocukları mutlu edecek el çantası, peri kızı kostümü, çiçek, çerçeve, uçurtma gibi hediyeler de yapabilirsiniz.

10 Eylül Türkiye Serbest Paraşütçüler Günü’ne özel paraşüt de yaparak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Peki, çöp torbası ile paraşüt nasıl yapılır?

Bunun gerekli malzemeleri bulmak çok basit: Plastik bardak, makas, ip, cetvel ve Koroplast çöp torbası.

  • Öncelikle plastik bardakların üst kısmına iplerin geçebileceği şekilde eşit aralıklarla dört delik açın.
  • Ardından çöp torbasını yaklaşık 35 cm olacak şekilde kare şeklinde kesin.
  • Torbanın bir köşesine ucunda bir miktar kuyruk bırakacak şekilde ipi bağlayın. Bu işlemi kare şeklindeki torbanın dört köşesi için de yapın.
  • Her bir ipin diğer ucunu da daha önce deldiğimiz bardakta farklı deliklere bağlayın.
  • Hepsi bu kadar. Şimdi hafif yüksek bir yere çıkarak bu paraşütü bırakın ve ne olduğuna şahit olun…

Çöp torbası ile çocuğunuza hediye olarak yapabileceğiniz ya da çocuğunuzun dahi kendisinin yapabileceği birçok tüyo için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz:

http://www.hayatikolaylastirir.com/kendin-yap

###

Koroplast Hakkında: Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten, Türkiye’nin kendi kategorisinde tek Helal Sertifikalı ürünlerine sahip markası Koroplast, Türk tüketicisini 80'li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kâğıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 38 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, Ar-Ge yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelmiş Geçmiş En Yetenekli SUV: Jeep Wrangler!
Gelmiş Geçmiş En Yetenekli SUV: Jeep Wrangler!
Volkswagen fabrikalarında yeşil elektrik kullanımını artırıyor
Volkswagen fabrikalarında yeşil elektrik kullanımını artırıyor