Buse Terim Bahçekapılı'nın aşk hikayesi

BT Moda kurucusu ve Influencer Buse Terim Bahçekapılı, eşi Volkan Bahçekapılı ile tanışma hikâyesini ve Sevgililer Günü’nün anlamını paylaştı: “ Aşk benim için, her geçen gün üzerine koyarak biriktirdiğim hiç eskimeyen varlığım diyebilirim”

Buse Terim Bahçekapılı'nın aşk hikayesi
10 Şubat 2021 - 09:21

Buse Terim Bahçekapılı: "Aşk Benim İçin Volkan Demek"
Aşkın her gün kendisine şükrettirdiğini belirten Buse Terim Bahçekapılı, Sevgililer Günü için aldığı en özel hediyenin eşinin kendisine yazdığın notlar olduğunu belirtti. Tüm özel günleri sevdiğini de paylaşan Buse Terim Bahçekapılı: “ Ben tüm özel günleri seviyorum. Sevdiklerime onları ne kadar çok sevdiğini söylemek, hatırlamak için bahane olarak görüyorum. Üstelik çok güzel bir bahane” dedi. Evlilik teklifi aldığı Como’yu en romantik şehir olarak tanımlayan ünlü Influencer, “Geçirdiğim en romantik aşk yolculuğu Como seyahatimizdi” diye konuştu.

BT Moda kurucusu ve Influencer Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı ile aşk hikayelerini MAG okurları ile paylaştı:

Tanışma hikâyenizi dinleyebilir miyiz?
2008’de Almanya - Türkiye maçı öncesinde arkadaşlarla bir araya gelmiştik. Arkadaş grubu içinde onların vasıtasıyla tanıştık. İlk görüşte aşk diye bir şey varsa bizimkisi de öyleydi. 
 
Sizce aşk nedir? Aşkınızı nasıl ifade edersiniz?
Her geçen gün üzerine koyarak biriktirdiğin, hiç eskimeyen varlığım diyebilirim. Beraber büyürken büyüttüğümüz, hem iyi hem kötü günde başımı yasladığım, yaslandığım, heyecanlandığım, birlikte yaşlanma hayalleri kurduğum ve bana her gün şükrettirenin adıdır Aşk yani Volkan….
 
Sevgililer Günü’nde aldığınız en unutulmaz hediye neydi?
Aldığım hediyelerden çok eşimin bana yazdığı notlar, sürprizli mektupların yeri bende ayrı.

Sevgililer Günü’nün sizin için anlamı nedir?
Elbette sevdiğinle geçirdiğin her gün özeldir. Ama ben tüm özel günleri seviyorum. Sevdiklerine onları ne kadar çok sevdiğini söylemek, hatırlamak için bahane olarak görüyorum. Üstelik çok da güzel bir bahane..En romantik aşk yolculuğunuzu hangi ülkede gerçekleştirdiniz?
Evlilik teklifi aldığım Como – İtalya’da. Ben moda haftası için Milano’ya giderken Volkan da bana sürpriz yaparak benimle gelmişti. Havaalanından Milano’ya hareket ettiğimizi düşünürken kendimi Como’da bulmuştum ve orada helikopter turu yaparken bana evlenme teklif etmişti. Geçirdiğim en romantik aşk yolculuğuydu. 

14 Şubat için planınız nedir?
14 Şubat’ta birkaç arkadaşımızla birlikte uzun zamandır merak ettiğimiz Çanakkale’de bir otele gitmeyi planlıyoruz. 
 
Sizce özel bir randevu için en iyi kıyafet tercihi nedir?
Hem çok abartmamak hem de özenli ve şık olmak önemli. Skinny bir jean, güzel bir stiletto üzerine şık bir ceket, içine crop top veya klasikten şaşmadan gardırobun olmazsa olmazı siyah bir mini elbise tercih edilebilir. 
 
En çok hangi mekânları romantik buluyorsunuz?
Son bir yıldır en romantik yer tabii ki evimiz. Şaka bir yana ikimizin zevkleri ortak olduğu için baş başa boğaz manzaralı, sevdiğimiz yemekleri yiyeceğimiz her mekân bizim favori mekânımız olabilir.
 
En sevdiğiniz romantik film hangisi? 
Tartışmasız, “Notebook”filmi.  


Çekici güzelliği ile başarıdan başarıya imza atan Yasemin Kay Allen’in kapak yıldızı olduğu MAG Şubat,  dopdolu içeriği, Sevgililer Günü özel dosyası, röportajları ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki neden?
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki...