“Bayi Toplantısı” İzmirli seyircisiyle buluşacak

Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2 Filmleri’nin senaristi İbrahim Büyükak’tan yepyeni bir komedi!

17 Şubat 2020 - 20:40

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran  Güzel’in üstlendiği sezonun en iddialı komedi filmi ‘Bayi Toplantısı’, 22 Şubat Cumartesi günü Dev Ajans Organizasyon’u ile iki ayrı noktada İzmir seyircisiyle buluşucak.

Üç beyaz eşya satıcısının mecburen gittikleri bayi toplantısında yaşadıkları birbirinden eğlenceli maceralarını konu alan filmde İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Onur Buldu ve  Büşra Pekin’e; Safa Sarı, Çağla Demir, Müfit Kayacan, Deniz Hamzaoğlu ve Hakan Salınmış gibi isimler eşlik ediyor.

Filmde görkemli bir bayi toplantısı organizasyonu için yaşadıkları şehirden İstanbul’a gelen Erzurumlu Namık, Antepli Sadık ve Konyalı Adem, tesadüfi tanışmalarının ardından kendilerini önce renkli bir eğlencenin ardından da istemedikleri bir maceranın içinde buluyorlar. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir soygun planının içinde bulan üç beyaz eşya bayiinin üç günde hayatı ne kadar karışabilir? Küçük esnafların büyük hikayesi hepimizi çok eğlendirecek…

BKM Ege Bölge Temsilcisi Erhan Gölbey, “Sezonun en iddialı komedi filmi “Bayi Toplantısı” Filmi gala gösterimi ve oyuncularıyla buluşmaya tüm İzmirlileri davet ediyoruz” dedi.  

BAYİ TOPLANTISI

Yapımcı: Necati Akpınar-BKM

Yönetmen: Bedran Güzel

Senaryo: İbrahim Büyükak

Oyuncular: İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı, Deniz Hamzaoğlu, Çağla Demir, Rıza Akın, Hakan Salınmış, Sadiye Taşaner, Zeyno Eracar, Müfit Kayacan, Tuğçe Karabayır, Gamze Karaduman

Vizyon tarihi: 21 Şubat 2020

Tarih: 22 Şubat Cumartesi

Hilltown Karşıyaka

Seyirciyle Buluşma saat:15.30

Film Gösterimi saat:16.00

İzmir Optimum Cinemaximum’da

Seyirciyle Buluşma saat:17.45

Film Gösterimi saat:18.30

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa'da hijyen çalışmaları il genelinde sürüyor
Manisa'da hijyen çalışmaları il genelinde sürüyor
Evde Kal, Sahile İnme!
Evde Kal, Sahile İnme!