Başkan İduğ, oda başkanları ziyaretlerini sürdürüyor
İZMİR - Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, oda ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan İduğ, geçtiğimiz ay yapılan seçimlerle güven tazeleyen İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ve ekibine yeni dönemde de başarılar diledi.
![Başkan İduğ, oda başkanları ziyaretlerini sürdürüyor](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/11/baskan-idug-oda-baskanlari-ziyaretlerini-surduruyor.jpg)
28 Kasım 2022 - 12:10
Başkan İduğ’dan iş dünyası turu
İZMİR - Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, oda ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan İduğ, geçtiğimiz ay yapılan seçimlerle güven tazeleyen İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ve ekibine yeni dönemde de başarılar diledi. Başkan İduğ beraberindeki belediye bürokratları ve meclis üyeleriyle Ege İhracatçı Birlikleri Başkanı Jak Eskinazi’yi de ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, "Ülkemizin kalkınmasına ve ilerlemesine katkı koyan çalışmaları hayata geçiren, bölge sanayisine ve ticaretine yön veren başkanlarımızın yanlarında olmaya devam edeceğiz. Başkanlarımızın yaptıkları başarılı çalışmaları yakından takip ediyoruz ve ülkemizin için aynı yolda yürümekten büyük bir onur duyuyoruz” dedi.
Başkanlardan İduğ’a övgü
Diğer yandan iş dünyasından uzun yıllar çeşitli sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarında başkanlık ve yöneticilik yapmış olan Başkan İduğ’a övgü geldi. İZTO Başkanı Mahmut Özgener, Mustafa İduğ’un iş yaşamından Bornova Belediyesi’ne gelmesinin yapılan çalışmalarda önemli bir fark yarattığını söyledi.EİB Başkanı Jak Eskinazi de Başkan İduğ’un ekibiyle birlikte yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Daha önce EİB olarak Bornova Belediyesi ile işbirlikleri yaptık. Bundan sonra da her türlü projede bir araya gelmeye hazırız”dedi.
![Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, İZTO Başkanı Mahmut Özgener, İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ve EİB Başkanı Jak Eskinazi’ye, Bornova Belediyesi'nin desteğiyle Bornova Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından üretilen doğal ürünlerden oluşan birer sepet hediye etti.](https://www.mahalligundem.com/images/arsiv/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/_mustafa_idug_.jpg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai