Arzu Kaprol Busines Koleksiyonu Gizia Gate'de tanıtıldı

    ARZU KAPROL BUSINESS KOLEKSİYONU NİŞANTAŞI GIZIA GATE’DE TANITILDI...

    Arzu Kaprol Busines Koleksiyonu Gizia Gate'de tanıtıldı
    26 Eylül 2019 - 00:24

    Arzu Kaprol’un dünyaya ve insana saygı duyan, gücünü varoluşundan alan yeni jenerasyon iş kadınlarından ilhamla tasarladığı Arzu Kaprol Business Sonbahar Kış’20 koleksiyon lansmanı Gizia Gate Nişantaşı mağazasında yapıldı.

    Türk modasına yön veren birçok tasarımcının koleksiyonlarını ilk kez aynı çatı altında tüketici ile buluşturan Nişantaşı Gizia Gate’de gerçekleştirilen davete aralarında Demet Sabancı, Leyla Alaton, İnci Aksoy, Nuray Fenercioğlu, Füsun Kuran ve Hande Acar’ın da olduğu cemiyet, moda ve sanat dünyasından bir çok isim katıldı.

    Arzu Kaprol Business Sonbahar Kış’20 koleksiyonu, aktif zihinli kadınların yaşamını güzelleştirmek ve kolaylaştırmak için iş hayatının dinamizmine uyum sağlıyor.Arzu Kaprol ile özdeşleşen tüm detayların göze çarptığı koleksiyonda, hareketli kadının giyim anlayışı ve güncel dünyanın stil kodları tanımlanıyor. Deri tasarımların ağırlıkta olduğu koleksiyonda elbiseler en gözde parçalar olarak karşımıza çıkarken, eşsiz işçilik ve detayların inceliği dikkat çekiyor. Elbiselere hayat veren hacimli kumaşlar, krepler ve şifonlar, 70’lerin feminizmini hatırlatan ipek bluzlar, fularlar ve düz kesim blazer ceketler sezonun hit parçaları arasında yerini alıyor.

    Arzu Kaprol’un tasarım imzası lazer kesimler derilerde hayat buluyor. Ceket ve gömleklerin kol ve yaka detayları öne çıkarken, farklı kesimlerde pantolon ve pantolon-etekler de koleksiyonda yer alıyor. Dar pantolonlarda olduğu kadar, bol paçalarda da kendini gösteren deri, diz altı eteklerin şık bluzlarla kombinlenmesiyle etkileyici bir görünüm sunuyor.

    Arzu Kaprol Business Sonbahar Kış’20 koleksiyonu, www.arzukaprol.com ve Gizia Gate mağazalarında moda tutkunlarını bekliyor.

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      Dünya'da ucuz para devri kapanıyor mu?
      Dünya'da ucuz para devri kapanıyor mu?
      'Amerika temiz enerji teknolojisi sanayisini yaratmak istiyor'
      'Amerika temiz enerji teknolojisi sanayisini yaratmak istiyor'