Ariş Pırlanta’dan Meleklerin Işığı Koleksiyonu

Tasarımları ile fark yaratan Ariş Pırlanta, “Meleklerin Işığı” ile benzersiz bir koleksiyona daha imza attı. Ariş Pırlanta’nın Meleklerin Işığı Koleksiyon ile siz de “Bir Melek Tut”un, dilekleriniz gerçek olsun.

12 Mart 2020 - 11:40

En özel dileklerimizin, en saf umutlarımızın, çarelerin, iyilik ve güzelliklerin elçisi melekler, Ariş Pırlanta’nın Meleklerin Işığı Koleksiyonu ile hayatınıza pozitif enerjileri taşıyor. Göklerin ışıklı elçileri meleklerin varlığını her an hatırlamanız ve dileklerinizi fısıldamanız için hazırlanan bu yepyeni ve benzersiz koleksiyonla tüm dilekleriniz gerçekleşsin.

Ariş Pırlanta Meleklerin Işığı koleksiyonu sevgiyi, şifayı, erdemi, gücü, şansı, bilgeliği, başarıyı ve nice güzel dilekleri taşıyan meleklerden aldı ilhamını… Hep yanımızda olduklarını hatırlatsın, dilekleriniz için ışıktan bir kapı açsın diye sevgiyle tasarlandı. Her biri farklı kanatlarla tasarlanan meleklerin pırlantalı altın ve altın versiyonları bulunuyor. Melek tasarımlarının her birinde meleklerin görevleriyle ilgili semboller de yer alıyor.

AZRAİL MÜCEVHER OLDU

Koleksiyonun şüphesiz en ilginç parçalarından biri Azrail… Yaygın kanının aksine aslında Huzur Meleği olan Azrail, Ariş Pırlanta’nın Meleklerin Işığı Koleksiyonu’nda gerçek anlamıyla karşımıza çıkıyor. Değişimi, dönüşümü ve başlangıcı temsil eden Azrail, pırlantalı altın ve altın versiyonlarıyla hayatında değişime ve dönüşüme yer açmak isteyenler için tasarlandı.

Meleklerin Işığı Koleksiyonu’nda ayrıca, sevgi ve huzur getiren Sevgi Meleği Cebrail, sağlık ve iyilik veren Şifa Meleği İsrafil, uyum ve düzen getiren Barış Meleği Mikail, bolluk getiren Bereket Meleği Ariel, ruhu geliştiren Bilgelik Meleği Zadkiel, cesaret veren Güç Meleği Sandalfon ve diğerleri yaşamınıza ışık ve güzellik getirmek için sizi bekliyor.

Gelin bir kez daha ister kalpten sessizce dileyin, ister minicik bir fısıltıyla söyleyin. Kalbinizden geçen her dilek için Ariş Pırlanta ile “Bir Melek Tut”un! Ariş Pırlanta’nın zengin koleksiyonları ve şık tasarımları tüm Ariş mağazaları ile www.e-aris.com adresinde sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından takip edebilirsiniz.

Ariş Pırlanta’nın koleksiyon ve ürünleri www.arispirlanta.com ile tüm Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) twitter (ArisPirlanta) ve instagram (aris_pirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mart ayında öne çıkan ekonomi başlıkları
Mart ayında öne çıkan ekonomi başlıkları
New Cosmos of Photography 2020 Yarışması Başvuruları Başladı
New Cosmos of Photography 2020 Yarışması Başvuruları Başladı