Zeynep Zor keyifli tatil rotalarını ve anılarını MAG okurları ile paylaştı

Zeynep Zor: “Eskiden daha hareketli tatilleri severdim şimdi ise tek hayalim sakin bir tatil yapmak”

 Zeynep Zor keyifli tatil rotalarını ve anılarını MAG okurları ile paylaştı
10 Temmuz 2021 - 14:05

Ailesi ve yakın arkadaş grubuyla tatil yapmaktan keyif aldığını belirten İç Mimar ve Influencer Zeynep Zor tatil planlarına ilişkin merak edilenleri MAG okurlarına özel anlattı.

Sosyal medya platformlarında elde ettiği hayran kitlesinin yanı sıra aile yaşantısı ve başarıları ile de oldukça beğenilen bir isim haline gelen Zeynep Zor keyifli tatil rotalarını ve anılarını MAG okurları ile paylaştı. 

Bu yaz ki tatil planlarından bahseden Zeynep Zor “Bu yaz her zaman olduğu gibi benim de çocukluğumun geçtiği Bozcaada’ya gideceğiz. Yazlığımızda Aslan’la vakit geçirdikten sonra sırasıyla Bodrum, Çeşme ve Göcek rotalarımız arasında. İkinci doz aşımızı olduktan sonra Ağustos sonu gibi yurt dışına da çıkmayı düşünüyoruz” dedi. 

Unutamadığı tatil anısını da MAG okurları ile paylaşan Zor, “Disneyland’da geçirdiğimiz Cadılar Bayramı’ydı. Herkesin en çok özenerek kutladığı yerlerden biriydi ve kendimi gerçek bir masalın içinde gibi hissetmiştim, büyülü bir andı. Eskiden daha hareketli tatilleri severdim şimdi ise tek hayalim sakin bir tatil yapmak. Bu yıl tatilden tek istediğim bütün gün yemek, içmek, güneşlenmek ve hiçbir şey düşünmemek” dedi. 

Tatil rotalarından en sevdiği yerleri de dile getiren Zeynep Zor, “ Türkiye’de en sevdiğim tatil yerleri; Bozcaada, Bodrum, Göcek, Kaş ve Çeşme... Yurt dışında ise; İsviçre Alpleri, İtalyan Alpleri, Dolomiti, Paris ve Los Angeles’ı çok seviyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

 Ailesi ve yakın arkadaş grubuyla tatil yapmaktan keyif aldığını belirten İç Mimar ve Influencer Zeynep Zor için Disneyland’da geçirdiği Cadılar Bayramı tatilinin ayrı bir yeri varmış...

Bu yaz tatil planlarınız nelerdir?
Bu yaz her zaman olduğu gibi benim de çocukluğumun geçtiği Bozcaada’ya gideceğiz. Yazlığımızda Aslan’la vakit geçirdikten sonra sırasıyla Bodrum, Çeşme ve Göcek rotalarımız arasında. İkinci doz aşımızı olduktan sonra Ağustos sonu gibi yurt dışına da çıkmayı düşünüyoruz.

Unutamadığınız tatil anısı nedir?
Unutamadığım tatil anılarından biri, Disneyland’da geçirdiğimiz Cadılar Bayramı’ydı. Herkesin en çok özenerek kutladığı yerlerden biriydi ve kendimi gerçek bir masalın içinde gibi hissetmiştim, büyülü bir andı.

Tatile dair hayallerini nelerdir?
Eskiden daha hareketli tatilleri severdim şimdi ise tek hayalim sakin bir tatil yapmak. Bu yıl tatilden tek istediğim bütün gün yemek, içmek, güneşlenmek ve hiçbir şey düşünmemek.

Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri...
Türkiye’de en sevdiğim tatil yerleri; Bozcaada, Bodrum, Göcek, Kaş ve Çeşme... Yurt dışında ise; İsviçre Alpleri, İtalyan Alpleri, Dolomiti, Paris ve Los Angeles’ı çok seviyorum...

Bu yılki tatil bavulu favorileriniz...
Caelum marka bal özlü saç yağı ve shimmering jel... Tabi ki hasır şapkalar ve günlük stile uygun desenli minik çantalar olmazsa olmazlarım...

Zaman geçirmekten en çok keyif aldığınız tatil partnerleriniz kimler?
Eşim Alkan ve oğlum Aslan en iyi tatil partnerlerim. Bir de çok sevdiğimiz bir arkadaş grubumuz var onlarla da tatil yapmak çok keyifli.


Duru güzelliği, neşesi ve samimiyeti ile izleyen herkesi kendisine hayran bırakan başarılı oyuncu Pelin Karahan’ın kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz , dopdolu içeriği, Babalar Günü özel dosyası, röportajları ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Türk Telekom ve DMAX’ de online olarak okurlarıyla buluşuyor. Trendyol ve n11.com siteleri üzerinden MAG Haziran sayısına ulaşmanız mümkün. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilirsiniz. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZKİTAP Fest kitapseverleri ağırlamaya devam ediyor
İZKİTAP Fest kitapseverleri ağırlamaya devam ediyor
Başkan Çelik: "Bergama Belediyesi'nin Borcu, Belediye Şirketleri Hariç 473 Milyon TL"
Başkan Çelik: "Bergama Belediyesi'nin Borcu, Belediye Şirketleri...