Tugay ve Koç'tan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ziyaret
Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve CHP İlçe Başkanı Serdar Koç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi ve belediyenin yapımını tamamladığı bazı yatırımların açılışları için davette bulundu.
![Tugay ve Koç'tan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ziyaret](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/04/tugay-ve-koc-tan-chp-lideri-kilicdaroglu-na-ziyaret.jpg)
03 Nisan 2021 - 15:46
Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve CHP İlçe Başkanı Serdar Koç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi ve belediyenin yapımını tamamladığı bazı yatırımların açılışları için davette bulundu.
Kılıçdaroğlu’nu Karşıyaka’ya davet ettiler
Daveti kabul eden Kılıçdaroğlu, yaklaşık 1-1,5 ay sonra açılışlar için gelebileceğini belirtirken, İlçe Başkanı Serdar Koç, “Karşıyaka’mızda gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerimizi sunarak yürüdüğümüz iktidar yolunda dimdik yanında olduğumuzu ifade ettik” diye konuştu.ÖNEMLİ YATIRIMLAR
Başkan Tugay, Bostanlı’da yapımı tamamlanan Zühtü Işıl Meydanı, planetaryum, Kolektif Girişimcilik Merkezi, güneş enerji santrali ek yatırımı ile yapımı kısa sürede tamamlanacak olan Macera Parkı ve Bahçelievler’deki sivil toplum kuruluşları merkezi gibi yatırımların toplu açılışı için davette bulunduklarını belirterek olumlu yanıt veren Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti. Tugay, “Genel Başkanımıza inanıyor ve çok güveniyoruz. Direktifleri doğrultusunda yılmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.GENEL İŞ’E ZİYARET
Başkan Tugay, İlçe Başkanı Koç ile birlikte Genel İş Sendikası Genel Merkezi’ni de ziyaret etti. Burada Genel Başkan Remzi Çalışkan, Genel Sekreter Şükret Sevgener ve Sendika Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşen Tugay, “Çalışma hayatında şartların iyileştirilmesi için neler yapabileceğimiz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Aynı zamanda SODEMSEN Yönetim Kurulu üyesi olmam nedeniyle çok faydalı bir ziyaret oldu. Sıcak karşılamaları nedeniyle kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai