TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Kurban Bayramı mesajı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda bayramların dayanışma, kardeşlik ve karşılıklı sevgi ile anlam kazandığını ifade etti.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Kurban Bayramı mesajı
19 Temmuz 2021 - 11:05
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda bayramların dayanışma, kardeşlik ve karşılıklı sevgi ile anlam kazandığını ifade etti. Hisarcıklıoğlu, “Hayatın zorluklarını ancak birlik beraberlik ve kardeşlik duygularıyla yenebilir, ortak sevinçlere dönüştürebiliriz. İnsana yakışan kardeşinin elini samimiyetle tutabilmektir” dedi.

Hisarcıklıoğlu mesajında şu görüşlere yer verdi: “Toplumları güçlü kılan, fertlerini bir arada tutan bağların sağlamlığıdır. Bu sağlamlığın test edildiği, birbirimize destek vererek, bir ve beraber olduğumuzu idrak ettiğimiz en anlamlı günler de kuşkusuz bayramlarımız. Kurban Bayramı, paylaşmayı, kardeşliği, dayanışmayı anlatır. Özünde sevgi ve huzur vardır. Bu güzel duyguları hissedebilmek için hepimiz üzerimize düşen görevleri yerine getirebilmeli ve yakınlarımızı mutlaka hatırlamalıyız, bunu göstermeliyiz. Tüm insanlar nefretten değil sevgiden yana, zorlaştırmaktan değil kolaylaştırmaktan yana olduğunda hayatın gerçek güzelliğini yaşayıp, yaşatabileceğimize gönülden inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk iş dünyası adına, milletimizin ve bütün İslam âleminin Kurban Bayramını kutluyor; birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara ulaşmayı diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 70 yıllık hayal gerçek oluyor!
70 yıllık hayal gerçek oluyor!
'BAYOSB Sürdürebilir Eğitim Merkezi Projesi'nin açılış toplantısı yapıldı
‘BAYOSB Sürdürebilir Eğitim Merkezi Projesi’nin açılış...