Şehit ve gazi derneklerinden Başkan Soyer'e ziyaret
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü öncesinde şehit ve gazi derneklerinin temsilcilerini ağırladı.
![Şehit ve gazi derneklerinden Başkan Soyer'e ziyaret](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/03/sehit-ve-gazi-derneklerinden-baskan-soyer-e-ziyaret_1.jpg)
16 Mart 2021 - 11:49
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü öncesinde şehit ve gazi derneklerinin temsilcilerini ağırladı. Başkan Soyer, şehit yakınları ve gazilerin kendilerine emanet olduğunu belirterek, “Sizin için gücümüz neye yeterse memnuniyetle yapmak isteriz” dedi.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 106. yılı kutlanacak 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü öncesinde, İzmir'deki şehit ve gazi derneklerinin temsilcilerini ağırladı. Şehit yakınları ve gazilerin kendilerine emanet olduğunu ifade eden Başkan Tunç Soyer, “Bizim için çok kıymetlisiniz. Emanetsiniz. O nedenle sizin için gücümüz neye yeterse memnuniyetle yapmak isteriz. Nerede destek olmamız gerekirse sonuna kadar zorlarız” dedi.
Programa Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şube Başkanı Recep Doğru, Tüm Emniyet Teşkilatı Mensupları Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Yardımlaşma Derneği (TEMŞAD) Başkan Yardımcısı Ersen Ergün, Şehit Polis Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Çelik, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Erdem Çerçioğlu, İzmir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Adil Agin katıldı.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 106. yılı kutlanacak 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü öncesinde, İzmir'deki şehit ve gazi derneklerinin temsilcilerini ağırladı. Şehit yakınları ve gazilerin kendilerine emanet olduğunu ifade eden Başkan Tunç Soyer, “Bizim için çok kıymetlisiniz. Emanetsiniz. O nedenle sizin için gücümüz neye yeterse memnuniyetle yapmak isteriz. Nerede destek olmamız gerekirse sonuna kadar zorlarız” dedi.
Programa Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şube Başkanı Recep Doğru, Tüm Emniyet Teşkilatı Mensupları Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Yardımlaşma Derneği (TEMŞAD) Başkan Yardımcısı Ersen Ergün, Şehit Polis Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Çelik, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Erdem Çerçioğlu, İzmir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Adil Agin katıldı.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai