National Geographic'ten YepYeni Program "Sınır Tanımayan Arabalar"

“Sınır Tanımayan Arabalar” 5 Mart’tan itibaren her perşembe saat 22.00’de National Geographic ekranlarında...

National Geographic'ten YepYeni Program "Sınır Tanımayan Arabalar"
09 Mart 2020 - 21:02

Sanat ve bilimin muhteşem bir birleşimi sayılan günümüzün üst düzey yüksek performanslı arabalarının başarısının arkasındaki gizli mühendislik sırları ve yapılış aşamaları National Geographic’te izleyiciyle buluşuyor. “Sınır Tanımayan Arabalar” 5 Mart’tan itibaren her perşembe saat 22.00’de National Geographic ekranlarında.

National Geographic bilim dünyasının muhteşem eserleri olarak dikkat çeken yüksek teknolojili üst düzey performans gösteren arabaların ardındanki mühindislik sırları izleyeciyle paylaşıyor. Programın ilk bölümünde İkonik markalardan olan Aston Martin'in DBS Superleggera modelininarkasındaki yüksek teknoloji mühendisliği keşfediliyor. “Sınır Tanımayan Arabalar” 5 Mart’tan itibaren her perşembe saat 22.00’de National Geographic’te.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic’i Digiturk, D-Smart, KabloTV Tivibu ve Vodafone TV platformlarından izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...
İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun...