Mucize kurtuluşlar gönüllülerin moral kaynağı
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Cam Piramit’te oluşturduğu Yardım Toplama Merkezi’nde büyük bir özveriyle çalışan gönüllüler deprem bölgesinden gelen haberlerle moral buluyor.
![Mucize kurtuluşlar gönüllülerin moral kaynağı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/02/mucize-kurtuluslar-gonullulerin-moral-kaynagi.jpg)
09 Şubat 2023 - 19:32
Antalya Büyükşehir Belediyesi Yardım Toplama Merkezi’nden Hayat’daki kahramanlara alkışlı teşekkür
Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına destek veren Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi depremin 4. gününde arda arda yaptığı kurtrama çalışmalarıyla büyük sevinç yarattı. Cam Piramit’te kurulan Yardım Toplama Merkezi’nde Hatay’daki çalışmaları an be an takip eden gönüllüler, Hatay’dan gelen haberle moral buldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin depremin 84’üncü saatinde enkazdan depremzedeleri sağ çıkardığını öğrenen gönüllüler alkışlarıyla kahraman itfaiyecilere teşekkür etti.Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Cam Piramit’te oluşturduğu Yardım Toplama Merkezi’nde büyük bir özveriyle çalışan gönüllüler deprem bölgesinden gelen haberlerle moral buluyor. Hayırseverlerden gelen yardımları elden ele taşıyarak kolileyen gönüllüler işe daldığı bir sırada yapılan anonsla işlerine kısa bir mola verdi. Depremin 84. saatinde Hatay’da 21 yaşındaki bir gencin Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ekipleri tarafından kurtarıldığının anons edilmesi üzerine gönüllülerin yüreğine su serpildi.
MORAL VE MOTİVASYON KAYNAĞI
Umutların tükendiği bir anda depremin 84’üncü saatinde Hatay’dan gelen kurtarma haberini alkışlar ve ıslıklarıyla karşılayan gönüllüler bu tür haberlerin kendileri için büyük bir moral ve motivasyon kaynağı olduğunu söyledi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgesinde görev yapan ekiplerine teşekkür eden gönüllüler “Her kurtarma anonsu geldiğinde burada olduğumuz için daha çok mutlu oluyoruz. Kurtarma anonslarını duyunca tüm yorgunluğumuz gidiyor ve moral buluyoruz” dedi. - Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR