Motor tutkunlarının yeni adresi: İzmir Optimum

Motor tutkunları Türkiye’nin dört bir yanından Harley Davidson’ın yeni showroomunun açılışı için İzmir Optimum’da buluştu...

Motor tutkunlarının yeni adresi: İzmir Optimum
01 Haziran 2018 - 16:04

Dünyanın en önde gelen motor markalarından Harley Davidson, İzmir Optimum ’da; motosikletten tekstile, aksesuardan ayakkabıya varan motora dair ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin satışa sunulduğu, motorlara yetkili servis hizmeti de veren yeni showroomunun açılışını gerçekleştirdi.

Motor tutkunları Türkiye’nin dört bir yanından Harley Davidson’ın yeni showroomunun açılışı için İzmir Optimum’da buluştu. Yüzlerce Harley Davidson kullanıcısının katıldığı showroom açılışı, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Motosikletten tekstile, aksesuardan ayakkabıya, motora dair ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin satışa sunulduğu, aynı zamanda motorlara yetkili servis hizmeti de veren, bakım ve tamir servisi sunan yeni showroom, Harley Davidson tutkunları için tam bir çözüm merkezi oldu. Motor tutkusuyla Türkiye’nin dört bir yanından İzmir’e gelen Harley Davidson’cılara teşekkür eden Harley Davidson İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Reha Dinçer; motor sevgisinin bir tutku olduğunu, Ege Bölgesi’nde motosiklet kullanımının çok yüksek olduğunu ve özellikle Harley Davidson sevdalılarının 12 ay motosiklete bindiklerini belirtti.

Optimum’da renkli ve coşkulu görüntülerle gerçekleştirilen showroom açılışının ardından Harley Davidson tutkunları hep birlikte Çeşme’ye doğru yola çıktı.

www.izmiroptimum.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik...
İzmir Büyükşehir'de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması