MASKİ'den Evde Abonelik Hizmeti

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı her hizmetle Manisalıların yanında olmaya devam ediyor.

MASKİ'den Evde Abonelik Hizmeti
22 Aralık 2022 - 00:02

MASKİ Genel Müdürlüğü, ‘Yalnız Değilsiniz’ sosyal sorumluluk projesinde gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, projeden faydalanan 82 yaşındaki Nuriye Özeşen’i evinde ziyaret ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.


Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı her hizmetle Manisalıların yanında olmaya devam ediyor.

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hayata geçirilen ‘Yalnız Değilsiniz’ projesi de her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yürütülen projede yaşlı, kimsesiz, engelli, şehit yakını, gazi ve çalışma saatleri nedeniyle hizmet binalarına gelemeyen vatandaşın işlemleri kısa sürede yapılmaya devam ediyor.

MASKİ Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş da Saruhanlı ilçesine bağlı Alibeyli Mahallesinde ikamet eden 82 yaşındaki Nuriye Özşen’i evinde ziyaret ederek abonelik işlemlerini gerçekleştirdi.

Yapılan işlemler sırasında kısa bir bilgilendirmede bulunan Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, “Yalnız değilsiniz projesi kapsamında bugün Nuriye teyzemizin evindeydik. Kendisinin su aboneliği başvurusunu evinde tamamladık. Aynı zamanda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de selamlarını ilettik” dedi.


Nuriye teyze hizmetten memnun

Yürütülen hizmetlerden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Nuriye Özşen ise, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Manisa’ya ve mahallemize çok güzel hizmetler getirdi. Bugün de evimde sizleri ağırlamak beni çok mutlu etti. Abonelik işlemlerimi ayağıma kadar getiren herkesten Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in ilçe belediye başkanları Anıtkabir'i ziyaret etti
Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in ilçe belediye başkanları...
GEMİSANDER'den "uyuşturucu" iddiasına yanıt: "Hukuki süreç başlatılacak!"
GEMİSANDER'den "uyuşturucu" iddiasına yanıt: "Hukuki süreç...