MASKİ'den Evde Abonelik Hizmeti
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı her hizmetle Manisalıların yanında olmaya devam ediyor.
![MASKİ'den Evde Abonelik Hizmeti](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/12/maski-den-evde-abonelik-hizmeti.jpg)
22 Aralık 2022 - 00:02
MASKİ Genel Müdürlüğü, ‘Yalnız Değilsiniz’ sosyal sorumluluk projesinde gönüllere dokunmaya devam ediyor.
Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, projeden faydalanan 82 yaşındaki Nuriye Özeşen’i evinde ziyaret ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı her hizmetle Manisalıların yanında olmaya devam ediyor.
Abone İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hayata geçirilen ‘Yalnız Değilsiniz’ projesi de her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yürütülen projede yaşlı, kimsesiz, engelli, şehit yakını, gazi ve çalışma saatleri nedeniyle hizmet binalarına gelemeyen vatandaşın işlemleri kısa sürede yapılmaya devam ediyor.MASKİ Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş da Saruhanlı ilçesine bağlı Alibeyli Mahallesinde ikamet eden 82 yaşındaki Nuriye Özşen’i evinde ziyaret ederek abonelik işlemlerini gerçekleştirdi.
Yapılan işlemler sırasında kısa bir bilgilendirmede bulunan Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, “Yalnız değilsiniz projesi kapsamında bugün Nuriye teyzemizin evindeydik. Kendisinin su aboneliği başvurusunu evinde tamamladık. Aynı zamanda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de selamlarını ilettik” dedi.
Nuriye teyze hizmetten memnun
Yürütülen hizmetlerden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Nuriye Özşen ise, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Manisa’ya ve mahallemize çok güzel hizmetler getirdi. Bugün de evimde sizleri ağırlamak beni çok mutlu etti. Abonelik işlemlerimi ayağıma kadar getiren herkesten Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyorum” dedi.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai