Manisa Büyükşehir'in Judocularına Milli Davet

Avrupa Judo Federasyonu EJU’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler Avrupa Şampiyonası, 17-19 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak...

Manisa Büyükşehir'in Judocularına Milli Davet
17 Ağustos 2021 - 13:31
Avrupa Judo Federasyonu EJU’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler Avrupa Şampiyonası, 17-19 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak. 37 ülkeden 396 sporcunun mücadele edeceği şampiyonada Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı judocuları Zilan Ertem, Öznur Efe ve Mehmet Şahin Ertem de ülkemizi temsil edecek.
 
Avrupa Judo Federasyonu EJU’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler Avrupa Şampiyonası, 37 ülkeden 396 sporcunun katılımıyla Letonya’nın Riga şehrinde yapılacak. Bu önemli spor organizasyonun da Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları, Zilan Ertem, Öznur Efe ve Mehmet Şahin Ertem kulübümüzü ve ülkemizi temsil edecekler. Manisa Büyükşehir Belediyespor bünyesindeki sporcuların milli takıma davet edilmesinden dolayı gurur duyduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Haşim Elmalı, ay yıldızlı formayla mücadele edecek olan sporcularımıza başarılar diledi.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Futbolda Gerginliğin Sosyolojik Sebepleri: Taraftarlık, Ekonomi ve Medya Etkileşimi
Futbolda Gerginliğin Sosyolojik Sebepleri: Taraftarlık, Ekonomi ve...
Sebahattin Güzel suskunluğunu bozdu: "Yapıcı muhalefet yapacağız"
Sebahattin Güzel suskunluğunu bozdu: "Yapıcı muhalefet...