Manisa Büyükşehir'den MABEM ve ÇKSM'ye Ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki eğitim faaliyetlerine devam ederken, eğitimcilere yapılan ziyaretler de devam ediyor.
![Manisa Büyükşehir'den MABEM ve ÇKSM'ye Ziyaret](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/01/manisa-buyuksehir-den-mabem-ve-cksm-ye-ziyaret.jpeg)
09 Ocak 2022 - 19:22
Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki eğitim faaliyetlerine devam ederken, eğitimcilere yapılan ziyaretler de devam ediyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Alaşehir ilçesi MABEM ve ÇKSM’lerde görevli eğitimcileri ziyaret ederek bir araya geldi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde eğitim faaliyetlerini sürdüren MABEM ve ÇKSM öğretmenleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Alaşehir ilçesinde MABEM ve Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. Eğitmenler ve öğrencilerle bir araya gelen Fırat Özcan, öğretmen ve idarecilerden çalışmalar ve eksiklikler hakkında bilgi aldı. MABEM ve ÇKSM eğitmenlerine ve idarecilerine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Özcan, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak çocukların ve gençlerin eğitimlerine katkı sağlamak için önemli çalışmalar yürüttüklerini belirterek, bu konuda özveriyle görev yapan herkese teşekkür etti.
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/1112/1113/1114/1115/1116/1117/1118/1119/1120/1121/1123/1124/1126/1127/1128/1129/Ala%C5%9Fehir%20MABEM%20ve%20%C3%87KSM'ye%20ziyaret%20(8).jpeg)
Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde eğitim faaliyetlerini sürdüren MABEM ve ÇKSM öğretmenleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Alaşehir ilçesinde MABEM ve Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. Eğitmenler ve öğrencilerle bir araya gelen Fırat Özcan, öğretmen ve idarecilerden çalışmalar ve eksiklikler hakkında bilgi aldı. MABEM ve ÇKSM eğitmenlerine ve idarecilerine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Özcan, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak çocukların ve gençlerin eğitimlerine katkı sağlamak için önemli çalışmalar yürüttüklerini belirterek, bu konuda özveriyle görev yapan herkese teşekkür etti.
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/1112/1113/1114/1115/1116/1117/1118/1119/1120/1121/1123/1124/1126/1127/1128/1129/Ala%C5%9Fehir%20MABEM%20ve%20%C3%87KSM'ye%20ziyaret%20(8).jpeg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai