Kordon Rotaract Kulübü'nden KOBİLERE sosyal medya eğitimi

Kordon Rotaract Kulübü Fakülte Ajans iş birliğinde KOBİLERE yönelik sosyal medya eğitimleri düzenliyor.

Kordon Rotaract Kulübü'nden KOBİLERE sosyal medya eğitimi
17 Nisan 2021 - 01:06
Kordon Rotaract Kulübü Fakülte Ajans iş birliğinde KOBİLERE yönelik sosyal medya eğitimleri düzenliyor. 17 Nisan 2021 tarihinde internet üzerinden düzenlenecek olan ilk online eğitimde amaç pandemi döneminde daha da artan internet alışverişi nedeniyle küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin ayakta kalabilmelerine olanak sağlamak.

Kordon Rotaract Kulübü Fakülte Ajans eğitmenliğinde “Kobiler Sosyal Medya ile Güçleniyor” eğitimleri düzenleyecek. Başlangıçta 30 kişiye verilecek olan bu eğitimde küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin yanı sıra, öğrenci ve kendi işini kurmuş kişilerin internet alışverişi üzerinden hedef kitleye ulaşarak işletmelerini ayakta tutabilmeleri amaçlanıyor.

Kobiler Soyal Medya İle Güçlenecek
Kordon Rotaract Kulübü Başkanı Cemre Maytalman, “Hayatımıza uzun zamandır dahil olmuş internet alışverişi ve sosyal medya kullanımının pandemi döneminde zirveye ulaşması ile birlikte bu eğitimleri düzenlemeye karar verdik. Projenin amacı “görece” küçük işletmesi olan ve sosyal medya üzerinden gelir elde etmeye çalışan kişilerin, bu mecralar üzerinden satış yaparken bilinçli ve etkin bir şekilde yapabilmelerine olanak sağlamak. Bu tarz eğitimlerin fiyatlarının oldukça yüksek olduğu göz önünde bulundurulduğunda, ulaşma imkanı olmayan, bu konuda kendini yetersiz hisseden kişilere bu imkanı sağlamayı arzu ediyoruz.” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Numan Kurtulmuş: "Bütün dünya sussa Türkiye susmayacak"
Numan Kurtulmuş: "Bütün dünya sussa Türkiye susmayacak"
Dikkat! Tatlınızı yoğurtla tüketirseniz...
Dikkat! Tatlınızı yoğurtla tüketirseniz...