Kıyı Ege Belediye Başkanları Maaşlarını Depremzedelere Bağışladı
Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, başkanlığını yaptığı Kıyı Ege Belediyeler Birliği yönetimi olarak bir aylık belediye başkanı maaşlarını depremden etkilenen vatandaşlar için göndereceklerini açıkladı.
![Kıyı Ege Belediye Başkanları Maaşlarını Depremzedelere Bağışladı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/02/kiyi-ege-belediye-baskanlari-maaslarini-depremzedelere-bagisladi.jpg)
10 Şubat 2023 - 10:44
Başkanlığını Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un yaptığı Kıyı Ege Belediyeler Birliği encümeninde yer alan belediye başkanları bu ayki belediye başkanı maaşlarını deprem bölgesine yardım için bağışladı.
Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, başkanlığını yaptığı Kıyı Ege Belediyeler Birliği yönetimi olarak bir aylık belediye başkanı maaşlarını depremden etkilenen vatandaşlar için göndereceklerini açıkladı. Birlik Başkanı olarak başta Konak Belediye Başkanı Abdül Batur olmak üzere, birliğin encümen üyeleri Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat bu ayki maaşlarını depremden etkilenen vatandaşlar için bağışlıyor.Dayanışma vurgusu
Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Abdül Batur, dayanışmaya vurgu yaparak, “Bütün belediye başkanlarımız deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için canla başla çalışıyor. Başlatılan yardım kampanyalarına vatandaşlarımız olağanüstü bir duyarlılık ve dayanışma göstererek her gün yardım yığmakta. Gerek ihtiyaç duyulan malzemeler gerek arama kurtarma ekibi, her tür desteği vermek için çabalıyoruz. Bir destek de Kıyı Ege Belediyeler Birliği yönetimi olarak veriyoruz. Gün birlikte olma günü. Yaraları birlikte, dayanışmayla sarıyoruz. Bir aylık belediye başkanı maaşlarımızı depremden etkilenen vatandaşlarımız için bağışlıyoruz” diye konuştu.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR