Kelebek Mobilya yeni mağazalar açmaya devam ediyor

Türkiye'nin lider mobilya üreticisi Kelebek, 2022 ilk yarıyılında 18 yeni mağaza ile büyümesini sürdürüyor.

Kelebek Mobilya yeni mağazalar açmaya devam ediyor
26 Ağustos 2022 - 11:06

Kelebek Mobilya’dan 14 ilde, 18 yeni mağaza

‘Yeniliğe kanat açtık’ mottosuyla mağaza yatırımlarına devam eden Kelebek Mobilya; yılın ilk yarısında, Türkiye’nin farklı illerinde 18 yeni mağaza açtı.  Hedef; 2022 yılında 200’ün üzerinde satış noktasına ulaşmak.

Türkiye’nin lider mobilya üreticisi Kelebek, Türkiye’nin her ilinde olma hedefiyle yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Bu yılın ilk 6 aylık döneminde 18 yeni mağaza açılışı gerçekleştiren Kelebek Mobilya; İstanbul, İzmir, Bursa Sakarya, Yozgat, Aydın, Erzincan, Kayseri, Iğdır, Muğla, Trabzon, Ankara, Sinop, Edirne olmak üzere 14 farklı şehirde yatırım ve istihdama katkı sağlamış oldu.

Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya; “1000 - 3500 metrekare aralığında değişen mağazalarımızda her zevke, her alana ve ihtiyaca uygun tasarımlarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz.  Bu yılın ilk yarısında 14 farklı ilde 18 yeni mağaza açtık, şu an itibariyle 65 ilde Kelebek mağazamız bulunuyor. Hedefimiz, yıl sonuna kadar açacağımız yeni mağazalar ile 200’ün üzerinde satış noktasına ulaşarak, her ilde olma hedefimize bir adım daha yaklaşmak.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki neden?
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki...